II. LIGA ZÁPAD
Topoľčany - Moravany 1:3 (1:1)
Góly: 45. Johancsik - 3. Dirnbach, 53. a 62. V. Candrák.
1. SFM Senec 29 23 2 4 50:19 71
2. Moravany 29 15 6 8 48:31 51
3. Trnava B 29 14 4 11 47:37 46
4. Nové Zámky 29 12 10 7 32:26 46
5. Myjava 29 10 13 6 25:22 43
6. Nové Mesto 29 12 5 12 42:40 41
7. Bernolákovo 29 11 7 11 41:40 40
8. Nemšová 29 10 10 9 35:36 40
9. Slovan jun. 29 11 6 12 36:32 39
10. Nitra B 29 10 8 11 49:42 38
11. Vráble 29 10 7 12 34:31 37
12. J. Bohunice 29 8 13 8 32:37 37
13. Rača 29 9 6 14 35:40 33
14. Vrbové 29 8 7 14 22:34 31
15. Topoľčany 29 7 7 15 37:53 28
16. D. Streda B 29 4 5 20 26:71 17
DAC-u B odrátajú 3 body.
III. LIGA ZÁPAD
Bánovce - Šamorín 3:1 (1:0)
Góly: 19. Kosiba, 56. Škultéty, 59. M. Mezovský - 84. Ľ. Mezovský.
Ludanice - Piešťany 2:1 (1:0)
Góly: 45. M. Krško (11 m), 53. Ondruš - 46. Nádaský.
1. Šamorín 28 14 8 6 52:30 50
2. Dubnica B 28 14 7 7 56:32 49
3. Bánovce 28 14 6 8 53:25 48
4. Piešťany 28 12 9 7 53:28 45
5. Palárikovo 28 12 6 10 42:38 42
6. Sereď 28 10 10 8 50:39 40
7. Topoľníky 28 12 4 12 44:46 40
8. P. Bystrica 28 10 8 10 40:42 38
9. Ludanice 28 11 4 13 40:51 37
10. Domaniža 28 11 4 13 32:54 37
11. V. Ludince 28 11 3 14 37:47 36
12. Galanta 28 10 5 13 26:28 35
13. Gabčíkovo 28 10 5 13 34:42 35
14. ČFK Nitra 28 9 8 11 32:41 35
15. Neded 28 9 4 15 37:54 31
16. Led. Rovne 28 6 7 15 35:66 25
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Bošany - N. Pravno 2:1 (1:0)
Góly: 28. Šesták, 90. Kaplán (11 m) - 68. Bielich.
N. Dubnica - Solčany 0:3 (0:1)
Góly: 45. Matušík, 55. Teplanský, 75. Ducký.
Lehota p/Vt. - Partizánske 0:0
1.Skalica 26 18 3 5 55:24 57
2.D. Vestenice 26 18 2 6 45:29 56
3.Kanianka 26 15 4 7 58:35 49
4.Nová Ves 26 14 4 8 49:32 46
5.Častkovce 26 14 4 8 53:39 46
6.Tr. Stankovce 26 12 6 8 54:33 42
7.Solčany 26 11 5 10 48:55 38
8.Gbely 26 10 6 10 38:42 36
9.Bošany 27 9 5 13 32:45 32
10.Brezová 27 8 6 13 36:44 30
11.N. Pravno 26 8 4 14 33:37 28
12.N. Dubnica 26 8 4 14 39:50 28
13.Partizánske 26 7 3 16 28:58 24
14.Lehota 26 5 8 13 31:51 23
15.V. Kostoľany 26 5 4 17 31:56 19
V. LIGA SEVER
Šimonovany - V. Uherce 0:0
Malá Čausa - V. Bielice 3:1 (2:1)
Góly: 29. J. Čampiš, Matiaško, Lugár - Minárik.
1. Nováky 27 23 3 1 96:26 72
2. Beluša 26 17 6 3 67:26 57
3. V. Uherce 26 17 5 4 48:25 56
4. Handlová 26 16 2 8 58:29 50
5. Prečín 25 12 3 10 58:48 39
6. Z. Kostoľany 26 11 4 11 39:43 37
7. M. Čausa 26 11 4 11 43:48 37
8. Ladce 26 9 8 9 37:35 35
9. Ľuborča 26 10 5 11 35:45 35
10. Šimonovany 27 8 4 15 39:47 28
11. Kamenec 26 7 7 12 28:50 28
12. St. Turá 26 5 6 15 29:47 21
13. Podolie 25 6 2 17 27:48 20
14. V. Bielice 26 5 5 16 32:69 20
15. H. Poruba 26 6 0 20 29:79 18
Lehota p/Vt. B sa odhlásila zo súťaže.
V. LIGA ZÁPAD
H. Obdokovce - Bor. Mikuláš 3:0 (1:0)
Góly: 33. M. Zeliska, 58. Bazala, 90.M. Uhrík.
Trebatice - Prašice 2:1 (0:0)
Góly: 72. Bogora, 84. Bondra (11m) - 90. Ďurík
Smolenice - Jacovce 1:0 (1:0)
Gól: 27. Kulíšek
Dohrávka: Jacovce - Dvorníky 4:0 (1:0), 36., 60. a 66. J. Bracho - 87. Bajzík. Hralo sa na umelej tráve v Topoľčanoch.
1.Šúrovce 28 25 1 2 80:16 76
2.Hlohovec 28 17 5 6 56:34 56
3.Trebatice 28 16 6 6 51:29 54
4.Holíč 28 14 2 12 40:40 44
5.Šaštín 28 13 4 11 47:46 43
6.Krakovany 28 13 3 12 59:60 42
7.Senica B 28 12 3 13 40:44 39
8.Prašice 28 11 4 13 49:52 37
9.Mor. Sv. Ján 28 10 6 12 54:48 36
10.B. Mikuláš 28 11 2 15 35:49 35
11.H. Obdokovce 28 10 4 14 42:55 34
12.Jacovce 28 10 2 16 58:57 32
13.Smolenice 28 9 5 14 38:48 32
14.Kúty 28 9 4 15 35:46 31
15.Pet. Ves 28 8 5 15 41:56 29
16.Dvorníky 28 6 4 18 31:76 22
MO TOPOĽČANY
TO B/N. Streda - Oponice 4:3 (1:1)
Góly: 8., 65. a 90.Vaňo, 47. Meňhart - 35. Šmatlák, 82. Zachara, 84. Tóth.
Tovarníky - Preseľany 4:0 (2:0)
Góly: vlastný (M. Bubla), R. Masný, A. Žurek, M. Bizoň.
Urmince - Rajčany nehrali pre terén.
(Stretnutie je odložené na 18. júna).
Krnča - Bojná 2:1 (0:0)
Góly: J. Šupa (11 m), Lendvay - L. Lukačovič.
V. Dvorany - Hrušovany 1:1 (1:0)
Góly: 45. T. Zachar - 52. J. Moravčík.
N. Blatnica - Krtovce 4:0 (3:0)
Góly: 10. B. Hudeček, 29. J. Stanček, 44. M. Adamovič, 66. D. Bartošek.
Nemčice - Čermany 0:0
Radošina - Ludanice B 3:2 (1:1)
Góly: 19. a 49. Rosíval, 68. Pavlovič - 25. Bisák, 66. Jankovič.
1. Tovarníky 27 19 5 3 71:18 62
2. Radošina 28 15 7 6 53:35 52
3. Bojná 28 15 5 8 58:39 50
4. Krtovce 28 14 3 11 67:56 45
5. Oponice 27 13 6 8 65:57 45
6. Nemčice 28 12 3 13 49:44 39
7. Ludanice B 28 12 3 13 49:54 39
8. V. Dvorany 28 10 8 10 46:40 38
9. Urmince 27 11 4 12 47:57 37
10. Preseľany 28 9 7 12 33:37 34
11. Hrušovany 28 7 12 9 35:49 33
12. Nitr. Blatnica 28 9 5 14 40:59 32
13. Rajčany 27 9 4 14 49:60 31
14. Čermany 28 7 8 13 40:56 29
15. Krnča 28 8 5 15 39:55 29
16. TO B/N. Streda 28 7 5 16 35:60 26
II. TRIEDA TOPOĽČANY
Kovarce - Čeľadince 3:1 (0:1), Miloš Mekýš, Gerši, Krošlák - Nikodém.
Bojná B - Práznovce 0:3 (0:2), E. Karvay, J. Vrábel, P. Šelestiak.
Krušovce - Tesáre 5:2.
N. Blatnica B/Vozokany - Koniarovce 1:2.
Kamanová - Chrabrany 6:3 (2:1), Z. Holek 2, P. Košecký 2, T. Pecháč, M. Holek - R. Vaňo 2, S. Vaňo.
V. Ripňany - Závada 7:1, Hubinský, Hertel, Chovanec Oravec, I. Vlasák, Hanzlík, Frťala - Božik.
Kuzmice - V. Bedzany 1:5 (0:3), M. Macko - Kolenčík 2, Naštický, Mucha, Mičina.
1. Práznovce 24 20 1 3 97:16 61
2. Krušovce 24 19 4 1 88:12 61
3. V. Bedzany 25 17 3 5 64:21 54
4. V. Ripňany 25 13 6 6 65:37 45
5. Bojná B 25 12 5 8 50:29 41
6. Závada 25 12 5 8 48:43 41
7. Kovarce 25 11 2 12 40:55 35
8. Tesáre 25 10 2 13 44:67 32
9. Kamanová 25 9 4 12 55:69 31
10. Kuzmice 25 7 5 13 38:50 26
11. Koniarovce 25 6 2 17 39:76 20
12. Čeľadince 25 5 5 15 26:75 20
13. Chrabrany 25 4 6 15 25:61 18
14. N. B. B/Vozokany 25 3 2 20 23:91 11
III. TRIEDA TOPOĽČANY
Norovce - H. Štitáre 3:2.
Blesovce - Orešany 5:2, Gögh, T. Turčan, A. Božik, T. Pánik, J. Chochula - M. Kusý, M. Hašan.
Hajná N. Ves - Krušovce B 3:7 (2:3).
Krnča B - Behynce 2:3 (0:2), R. Knapek, Zvala (za domácich).
Lipovník - Šalgovce 2:7 (1:7), R. Beňo, M. Božik - Ľ. Sporina 2, D. Mandúch, M. Chudiak, P. Valo, J. Minárik, vlastný.
Dohrávka: H. Štitáre - Blesovce 5:0 (0:0), A. Geschnábel 3, M. Záň, B. Hippík.
Konečná tabuľka:
1. H. Štitáre 20 17 0 3 98:21 51
2. Norovce 20 15 2 3 53:31 47
3. Krušovce B 20 14 3 3 80:32 45
4. H. Chlebany 20 14 2 4 61:25 44
5. Šalgovce 20 9 3 8 57:50 30
6. Hajná N. Ves 20 6 2 12 42:78 20
7. Krnča B 20 5 4 11 37:49 19
8. Lipovník 20 5 3 12 35:65 18
9. Behynce 20 4 5 11 24:55 17
10. Blesovce 20 3 4 13 33:80 13
11. Orešany 20 1 6 13 33:67 9
Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní MY Topoľčianskych novín - Dnešok.