II. LIGA ZÁPAD
Topoľčany - Nemšová 1:2 (1:0)
Góly: 15. Čurgali - 51. P. Ďuriš, 54. Fabuš.
1. Myjava 13 9 4 0 23:4 31 (+7)
2. Nemšová 13 8 4 1 25:9 28 (+10)
3. Topoľčany 13 6 5 2 21:11 23 (+5)
4. Vráble 13 7 1 5 12:13 22 (+1)
5. N. Mesto 13 6 2 5 21:15 20 (+2)
6. Nitra jun. 13 6 1 6 24:20 19 (+1)
7. Trnava B 13 5 4 4 18:17 19 (+1)
8. N. Zámky 13 4 4 5 18:19 16 (-2)
9. Vrbové 13 5 1 7 18:20 16 (-5)
10. Moravany 13 4 4 5 10:20 16 (-5)
11. Šamorín 13 4 3 6 28:20 15 (-3)
12. Rača 13 4 3 6 11:24 15 (-3)
13. Bernolákovo 13 4 1 8 12:21 13 (-8)
14. Slovan jun. 13 3 3 7 12:17 12 (-9)
15. Pezinok 13 3 3 7 10:20 12 (-6)
16. J. Bohunice 13 2 5 6 6:19 11 (-10)
III. LIGA ZÁPAD
Palárikovo - Bánovce 1:0 (0:0)
Gól: 87. Zlatňanský.
Topoľníky - Ludanice 3:1 (2:1)
Góly: 5. a 57. Peciar, 10. Zsák - 29. M. Otočka.
1. Sereď 13 13 0 0 39:9 39 (+18)
2. P. Bystrica 13 9 1 3 27:8 28 (+10)
3. Bánovce 13 8 0 5 24:15 24 (+9)
4. Galanta 13 7 3 3 17:8 24 (+3)
5. Palárikovo 13 6 4 3 23:13 22 (+1)
6. Ludanice 13 6 1 6 20:21 19 (-2)
Skalica 13 6 1 6 20:21 19 (-2)
8. Gabčíkovo 13 5 2 6 20:22 17 (-1)
9. Topoľníky 13 5 2 6 18:24 17 (-1)
10. Piešťany 13 4 4 5 10:19 16 (-5)
11. Dubnica B 13 5 0 8 21:22 15 (-6)
12. Domaniža 13 4 2 7 18:24 14 (-7)
13. Čierny Brod 13 4 1 8 11:24 13 (-5)
14. V. Ludince 13 3 3 7 13:17 12 (-6)
15. D. Streda B 13 3 3 7 13:28 12 (-9)
16. ČFK Nitra 13 2 1 10 9:28 7 (-11)
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Partizánske - Nová Ves 0:1 (0:0)
Gól: 78. Balocký.
Solčany - Led. Rovne 1:1 (0:0 )
Góly: 73. Lukáš Michalík - 52. Kristín.
Bošany - Tr. Stankovce 4:1 (3:1)
Góly: 23., 29. Štros, 34. Ľ. Bulák, 71. Khadir - 41. Sedláček
1.Šúrovce 13 9 2 2 34:14 29 (+8)
2.Nová Ves 13 9 1 3 30:12 28 (+7)
3.Solčany 13 7 4 2 31:13 25 (+7)
4.Kanianka 13 7 3 3 26:23 24 (+3)
5.N. Dubnica 13 6 2 5 27:16 20 (-1)
6.Tr. Stankovce 13 6 2 5 27:21 20 (-1)
7.Led. Rovne 13 6 2 5 19:18 20 (-1)
8.Častkovce 13 6 2 5 21:22 20 (-1)
9.Bošany 13 6 2 5 19:21 20 (+2)
10.Nováky 13 5 4 4 22:16 19 (-2)
11.Gbely 13 4 4 5 25:19 16 (-2)
12.D. Vestenice 13 4 4 5 15:13 16 (-2)
13.Brezová 13 4 2 7 15:27 14 (-4)
14.N. Pravno 13 3 1 9 16:34 10 (-8)
15.Partizánske 13 2 2 9 10:35 8 (-10)
16.Lehota 13 1 1 11 8:41 4 (-14)
V. LIGA ZÁPAD
Radošina - Kúty 0:0
Smolenice - Jacovce 2:1 (1:0)
Góly: Kubiš, Znamenák - Klena
Petr. Ves - H. Obdokovce 0:1 (0:1)
Gól: 8. Zeliska
Moravský Sv. Ján - Prašice 5:0 (2:0)
Góly: 10. Hric, 38. J. Bolf, 50. Emrich, 68. Černák, 75. Modrovič.
1.H. Obdokovce 13 8 3 2 28:12 27 (+6)
2.V. Kostoľany 13 8 3 2 30:15 27 (+6)
3.Krakovany 13 8 2 3 20:12 26 (+5)
4.Hlohovec 13 7 4 2 38:16 25 (+4)
5.Križovany 13 7 3 3 34:21 24 (+6)
6.Mor. Sv. Ján 13 7 3 3 25:15 24 (+3)
7.Radošina 13 5 4 4 21:15 19 (+1)
8.Holíč 13 5 4 4 18:17 19 (+1)
9.Trebatice 13 6 1 6 21:22 19 (-2)
10.B. Mikuláš 13 6 1 6 20:30 19 (+1)
11.Kúty 13 5 2 6 25:28 17 (-4)
12.Smolenice 13 4 3 6 18:21 15 (-3)
13.Jacovce 13 3 3 7 17:25 12 (-6)
14.Petr. Ves 13 2 3 8 8:21 9 (-9)
15.Šaštín 13 1 3 9 12:27 6 (-12)
16.Prašice 13 1 0 12 12:50 3 (-18)
MO TOPOĽČANY
Nemčice - Krtovce 0:3 (0:1), T. Zachar, P. Greguš, P. Blahunka.
Tovarníky - Krušovce 1:2 (1:0), Žurek - P. Čuhák, Masaryk.
Urmince - Rajčany 1:1 (1:1), 43. P. Merašický - 17. Šmatlák.
V. Dvorany - Krnča 2:1 (0:1), 53. M. Klepanec, 61. A. Káčer - 11. Matúš Meluš.
Hrušovany - Preseľany 1:0 (1:0), 40. J. Chovanec (11 m).
Ludanice B - Bojná 3:0 (1:0), 7. a 84. (11 m) Goga, 65. Labuda.
Oponice - Práznovce 3:1 (0:1), 48. M. Lacena, 54. M. Buday, 87. T. Zachara - 32. D. Mikuláš.
N. Blatnica - Čermany 0:3 (0:2), 3., 26. a 63. J. Prostredný.
1. Krtovce 13 11 1 1 45:6 34
2. Oponice 13 10 2 1 32:12 32
3. Tovarníky 13 9 0 4 35:18 27
4. Preseľany 13 7 1 5 14:13 22
5. Bojná 13 6 3 4 31:17 21
6. Práznovce 13 6 2 5 23:18 20
7. Krušovce 13 6 2 5 21:20 20
8. Nemčice 13 5 4 4 25:20 19
9. V. Dvorany 13 6 1 6 15:26 19
10. Rajčany 13 4 3 6 23:33 15
11. Urmince 13 4 2 7 23:31 14
12. Čermany 13 4 1 8 15:25 13
13. Ludanice B 13 3 3 7 18:31 12
14. Krnča 13 3 1 9 15:32 10
15. Hrušovany 13 3 1 9 17:35 10
16. N. Blatnica 13 2 3 8 21:36 9
Po skončení sezóny sa mužstvu OFK Metacolor Ludanice B odpočíta 9 bodov za inzultáciu rozhodcov (stretnutie Ludanice B - Oponice 1:2).
II. TRIEDA TOPOĽČANY
Závada - V. Ripňany 1:1 (1:0), 20. M. Hazda - 55. Frťala.
Čeľadince - Koniarovce 1:0 (0:0), Jurík.
H. Štitáre - Kovarce 1:3 (1:2), B. Hippík - Belan 2, J. Kerek.
Chrabrany - V. Bedzany 0:4 (0:1), Filipeje 2, Šupa, Turan.
Norovce - Tesáre 4:2 (2:2), I. Báleš 2, V. Boháčik, T. Boháčik (za domácich).
Bojná B - Kuzmice 1:2 (1:1), A. Rybanský - Martin Kaman 2.
TO B/N. Streda - Kamanová 0:1 (0:1), 21. Lacena.
1. V. Bedzany 12 11 0 1 45:5 33
2. Kuzmice 12 8 1 3 29:13 25
3. Závada 12 7 2 3 25:13 23
4. V. Ripňany 12 6 4 2 22:12 22
5. H. Štitáre 12 6 1 5 21:24 19
6. Kamanová 12 5 3 4 29:26 18
7. Bojná B 12 5 2 5 21:17 17
8. Norovce 12 4 5 3 18:17 17
9. TO B/N. Streda 12 5 0 7 21:21 15
10. Kovarce 12 4 2 6 12:23 14
11. Chrabrany 12 3 2 7 13:21 11
12. Koniarovce 12 2 3 7 16:33 9
13. Čeľadince 12 2 2 8 11:39 8
14. Tesáre 12 2 1 9 13:32 7
III. TRIEDA TOPOĽČANY
H. Chlebany - Orešany 2:1 (0:1), R. Novotný, J. Bočkay (za domácich).
N. B. B/Vozokany - Krnča B 1:1 (1:0).
Behynce - Krušovce B 1:5 (1:2), R. Balážik - P. Golej 3, M. Goga, M. Sák.
M. Ripňany - Blesovce 8:1 (4:0), M. Dunka 3, J. Fabo, M. Bajzík, M. Chudý, V. Obermajer, T. Greguš - A. Božík.
Šalgovce - Hajná N. Ves 4:0 (1:0), Plekanec 2, M. Jančovič, E. Gálik.
1. Krušovce B 10 10 0 0 47:10 30
2. M. Ripňany 10 8 0 2 35:13 24
3. Šalgovce 10 6 2 2 38:24 20
4. H. Chlebany 10 5 2 3 21:15 17
5. Hajná N. Ves 10 4 2 4 17:23 14
6. Behynce 10 2 4 4 17:24 10
7. Krnča B 10 3 1 6 15:26 10
8. Blesovce 10 3 1 6 23:39 10
9. Orešany 10 2 2 6 23:32 8
10. N. B. B/Vozokany 10 2 1 7 19:26 7
11. Lipovník 10 2 1 7 13:36 7