Už hranie na väčšie bránky prinieslo viac gólov. Dokonca Čermany neudržali vedenia 3:0 a s Malými Ripňanmi prehrali 3:5, pričom M. Ripňany strelili dva góly v oslabení. Aj takéto momenty mohli diváci sledovať počas prvého hracieho dňa – kvalifikácie.
KVALIFIKÁCIA
SKUPINA A
Veľké Ripňany - Malé Ripňany 3:4 (Oravec 2, Lendel– Chudý 2, Jánoš, Kubala). Chrabrany – Norovce 1:4 (J. Milata – M. Báleš 3, I. Báleš). Čermany - Veľké Ripňany 3:2 (M. Maček, M. Prostredný, J. Sedmák – V. Hanzlík 2). Malé Ripňany – Chrabrany 3:3 (R. Kollár, Jánoš, Kubala – Spál, S. Vaňo, R. Lang). Čermany – Norovce 3:1 (M. Prostredný, M. Martonka, Maček – M. Horný). Veľké Ripňany – Chrabrany 2:4 (Lendel, Vlasák – R. Pastva 2, A. Pastva, S. Vaňo. Norovce - Malé Ripňany 1:1 (J. Boháčik – I. Kubala). Chrabrany – Čermany 3:2 (A. Pastva, R. Pastva, R. Hurych – M. Jakubička 2). Norovce - Veľké Ripňany 6:3 (M. Báleš 4, J. Boháčik, I. Báleš – T. Mikula 2, J. Hertel). Malé Ripňany – Čermany 5:3 (R. Kollár 3, Jánoš, Chovanec – J. Prostredný, M. Jakubička, Zubčák).
1. M. Ripňany 4 2 2 0 13:10 8
2. Norovce 4 2 1 1 12:8 7
3. Chrabrany 4 2 1 1 11:11 7
4. Čermany 4 2 0 2 11:11 6
5. V. Ripňany 4 0 0 4 10:17 0
O poradí na druhom a treťom mieste rozhodol vzájomný zápas.
Ďalej priamo postúpili M. Ripňany, Norovce sa prebojovali do kvalifikácie.
SKUPINA B
Kuzmice - Horné Chlebany 9:0 (Macko 3, Martin Kaman 2, Michal Kaman, Zachar, Sporina, Harvanec). Kovarce - Krušovce B 0:5 (A. Sák, A. Golej, M. Goga, F. Mikuš, Ľ. Urbanec). Krnča – Kuzmice 1:2 (R. Mesaroš – Martin Kaman, Michal Kaman). Horné Chlebany – Kovarce 1:2 (Gális – Krošlák, Števanka). Krnča - Krušovce B 2:1 (Čimbora, Minárik – A. Sák). Kuzmice – Kovarce 1:1 (Martin Kaman – L. Krošlák). Krušovce B - Horné Chlebany 5:1 (Sloboda 2, Urbanec, M. Goga, A. Golej – T. Bajzík). Kovarce – Krnča 3:1 (M. Kováčik 2, L. Krošlák – R. Remeň). Krušovce B – Kuzmice 2:3 (M. Goga, A. Golej – M. Macko 2, Martin Kaman). Horné Chlebany – Krnča 0:3 (M. Meluš, R. Mesaroš, P. Minárik).
1. Kuzmice 4 3 1 0 15:4 10
2. Kovarce 4 2 1 1 6:8 7
3. Krnča 4 2 0 2 7:6 6
4. Krušovce B 4 2 0 2 13:6 6
5. H. Chlebany 4 0 0 4 2:19 0
O poradá na treťom a štvrtom mieste rozhodol vzájomný zápas.
Ďalej priamo postúpili Kuzmice, z druhého miesta do baráže prenikli Kovarce.
BARÁŽ
druhý z A skupiny - druhý z B skupiny
Norovce – Kovarce 5:3 (M. Horný 2, M. Báleš 2, Trudman – L. Krošlák, M. Kováčik, J. Bizoň).
Do hlavného programu postúpili M. Ripňany, Kuzmice a Norovce
AKO NASTÚPILI?
M. RIPŇANY: J. Marek, R. Jánoš, M. Chudý, A. Gergel, I. Kubala, J. Fabo, V. Obermajer, J. Kupec, V. Chovanec, R. Kollár, L. Fábry, Z. Dunka, tréner I. Kubala, vedúci mužstva J. Fabo.
V. RIPŇANY: M. Minks, P. Bosý, M. Judák, M. Lendel, I. Vlasák, J. Oravec, V. Hanzlík, J. Hertel, M. Vlasák, M. Frťala, T. Mikula, J. Hubinský, tréner I. Vaňovič, vedúci mužstva M. Doležaj.
ČERMANY: M. Klčo, Š. Kuchtiak, M. Bisák, P. Zubčák, M. Prostredný, M. Maček, J. Martonka, E. Matejov, J. Sedmák, J. Prostredný, M. Martonka, M. Fulier, M. Jakubička, tréner P. Rolfes, vedúci mužstva D. Lukáč.
NOROVCE: D. Boháčik, M. Ďurinský, J. Priecel, M. Horný, M. Báleš, T. Smatana, I. Báleš, D. Boháčik, R. Trudman, J. Boháčik, J. Jančovič, tréner D. Boháčik, vedúci mužstva Z. Kopecký.
CHRABRANY: T. Dolinay, E. Kotešovský, P. Vaňo, S. Vaňo, P. Spál, J. Milata, R. Pastva, A. Pastva, R. Lang, M. Hano, R. Hurych, R. Vaňo, M. Mikát, M. Parči, tréner R. Pastva, vedúci mužstva S. Šípoš.
H. CHLEBANY: P. Bočkay, J. Detko, P. Kleštinec, T. Bajzík, M. Jaško, J. Ligocký, V. Lalinský, R. Novotný, J. Bočkay, O. Macko, P. Gális, M. Ďatelinka, tréner M. Jaško, vedúci mužstva J. Ladický.
KUZMICE: M. Fico, M. Macko, V. Zachar, P. Sporina, Michal Kaman, Martin Kaman, J. Goga, M. Grman, R. Harvanec, J. Ašverus, M. Galbavý, tréner P. Grenčík, vedúci mužstva M. Petreje.
KRNČA: D. Križma, O. Beňo, J. Šupa, J. Čimbora, R. Remeň, M. Guliš, M. Mikuš, M. Mišovič, M. Meluš, R. Mesaroš, P. Minárik, tréner J. Matuška, vedúci mužstva J. Čertek.
KRUŠOVCE B: R. Zvala, M. Sák, P. Žák, Ľ. Bočkay, R. Šíleš, Ľ. Urbanec, A. Sák, M. Goga, I. Mikuš, R. Sloboda, M. Merašický, A. Golej, F. Mikuš, tréner M. Červenka, vedúci mužstva Š. Fekete.
KOVARCE: T. Michalides, J. Kerek, L. Krošlák, M. Števanka, M. Macko, O. Kerek, E. Gregor, M. Kováčik, J. Bizoň, tréner R. Ondruš, vedúci mužstva H. Paučírová.