Topoľčany pokračujú aj naďalej v nepresvedčivých výkonoch.

Topoľčany vonku prehrali 5:0.Topoľčany vonku prehrali 5:0. (Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

Trnava B – Topoľčany 5:0 (2:0)

Góly: 5., 19., a 70. Bernáth (všetky z 11 m), 65., 81. Gogolák,

Domáci posilnení až o sedem hráčov z A-tímu nedali svojmu súperovi šancu a od začiatku do neho búšili. Úvodné pokusy sa neujali, potom sa však dopustil faulu v pokutovom území hosťujúci obranca a rozhodkyňa Chudá ukázala na biely bod. Z neho sa Ľubomír Bernáth nemýlil. Netrvalo dlho a Spartakovci kopali druhú penaltu, keď tentokrát fauloval hosťujúci brankár Hužovič a Bernáth sa nemýlil ani po druhýkrát. Do polčasu mohlo prísť ešte ku skorigovaniu, to by sa však musel hosťujúci Gešnábel presadiť pred Slovenčiakom. V druhom polčase zasadil tretí úder Topoľčancom Gogolák, keď usmernil odrazenú loptu do siete. Netrvalo dlho a skóre sa opäť menilo a opäť po pokutovom kope. Aj do tretice si postavil loptu na biely bod Bernáth a zavŕšil nevídaný hetrik. Medzitým sa hosťom podarilo nastreliť žrď Slovenčiakovej brány z ojedinelého pokusu. Už tak dosť znechutených hostí dorazil desať minút pred koncom svojím druhým gólom Gogolák, keď strelou prekonal Hužoviča.

R. Chudá, ŽK: Ciprys – Vermež, 50 divákov. MFK TOPVAR: Hužovič, Kermiet, Vermeš (74. Králik), Vaňo, Schwarz, Hözl, Krajčír, Gešnábel, Peťovský (68. Ďurček), Moravčík (76. Lacika), Žák. Tréner D. Liba.

Vráble - Jaslovské Bohunice 3:2 (2:1), 7. a 31. Garaj, 68. Charizopulos - 29. Chalány (11 m), 63. Šimo.

Šamorín - Nemšová 0:2 (0:2), 17. I. Schlesinger, 28. Pa. Amrich.

N. Mesto - ŠK Bernolákovo 5:0 (3:0), 26., 43. a 65. L. Šebek, 12. M. Rusnák, 50. Tuschel.

N. Zámky - Nitra jun. 3:0 (2:0), 13. Bukovič, 45. Fiala, 66. Zsák.

Pezinok - Moravany 1:0 (1:0), 21. Živkovič.

Rača - Myjava 0:5 (0:3), 2. Sládek, 13. a 80. M. Dian, 18. Černáček, 59. Ulrich.

9. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  10. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 717

Renomovaní slovenskí tvorcovia a obľúbení slovenskí a českí herci. Muž so zajačími ušami je prísľubom kvalitného filmového zážitku. Môžete si ho pozrieť už v regionálnej predpremiére.

(pw) 7 h

Výkonný výbor ObFZ Prievidza na podnet Športovo-technickej komisie ObFZ Prievidza rozhodol o novej pohárovej súťaži. Zmeny nastanú aj v súťaži prípraviek.