Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

Komárno ich prevýšilo

Topoľčianski basketbalisti prehrali s Komárnom o 12 bodov.

Komárno – Topoľčany 72:60 (17:10, 18:16, 24:17, 13:17)
Strelci: Milan Uhričík 18 b, Alexander Valach 14 b, Michal Bohát „C“ 11 b, Lukáš Vencl 8 b, Marek Barányi 6 b, Milan Jankovič 2 b, Souleymane Doumouya 1 b
Úvodná štvrtina patrila domácim hráčom, ktorí boli presní spoza trojbodového oblúka a dali tri trojky. Hostia z Topoľčian už po pár minútach boli nútení zmeniť zónovú obranu na osobnú, aby mohli čeliť presnej streľbe domácich. V druhej desaťminútovke mohli diváci vidieť vyrovnaný basketbal na oboch stranách. Kvalitná obrana sa striedala s úspešne zakončenými útokmi oboch tímov, a tak bol stav cez polčasovú prestávku 35:26. V tretej štvrtine si spravili hráči z Komárna sedembodový náskok navyše, a tak už bol bodový rozdiel značný. Len ťažko sa dalo stretnutie otočiť, avšak Topoľčanci sa nevzdávali. Poslednú štvrtinu vyhrali štvorbodovým rozdielom, čo však bolo málo, a tak sa stretnutie skončilo za stavu 72:60 v prospech domácich. Hráči Komárna ťažili po celý zápas najmä z presnej streľby zo strednej vzdialenosti ako aj spoza trojbodového oblúka. Mohli sa spoľahnúť na svoju tradičnú oporu kapitána Gabriela Uňatinského, ktorý zaťažil konto Topoľčian 22 bodmi. Na opačnej strane viedol tabuľku strelcov Milan Uhričík s 18 bodmi a hneď za ním nasledoval pivot Alexander Valach (14 b).
Najbližšie odohrajú topoľčianski basketbalisti zápas v Ivanke pri Dunaji už túto sobotu (21. apríla 2012) o 18.00 hod, čo je zároveň aj posledným zápasom sezóny 2011/2012. Budeme im držať palce, aby si tento zápas vychutnali a ukončili sezónu výhrou.
Ostatné výsledky: Ivanka p/D. - Nitra B 98:71, STU - Trenčín 48:62.

2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Nechajte zamestnancov vybrať si služobné auto, oplatí sa vám to
  2. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?