Sobota, 17. február, 2018 | Meniny má Miloslava

Štyri medaily a zisk Slovenského pohára

Taká je bilancia hráčok stolnotenisového klubu ŠKST Topoľčany v sezóne 2011/12 z najvýznamnejších súťaží jednotlivcov v kategórii staršieho žiactva.

Na najvyššom stupni tretia zľava Miriam Kršiaková a Petronela Cerovská.(Zdroj: ARCHÍV KLUBU)

Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konali v Senci, sa medzi 32 hráčov a 24 hráčok nominovali dve dievčatá – Miriam Kršiaková (1. v rebríčku SR) a Petronela Cerovská (4.).
Z piatich možných medailí vybojovali štyri. V dvojhre skončila Cerovská tretia. V štvohre vybojovali obe hráčky spolu titul. V mixe bola Kršiaková s Kopányim (N. Zámky) prvá, Cerovská s Gemeľom (Námestovo) tretia. Pri dvoch zlatých a dvoch bronzových kovoch chýbalo k spokojnosti iba umiestnenie Kršiakovej na stupni víťazov v dvojhre, keď prehrala v osemfinále. Kršiaková sa stala aj celkovou víťazkou Slovenského pohára starších žiačok, keď zo štyroch turnajov v sezóne bola trikrát prvá a raz tretia.