Piatok, 21. september, 2018 | Meniny má Matúš

Nezvládli druhý polčas

Topoľčany prehrali v Šamoríne 0:3.

Topoľčany vonku nestrelili ani gól a opäť ťahali za kratší koniec.(Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

Šamorín - Topoľčany 3:0 (0:0)
Prvý domáci pokus prišiel v 7. minúte, ale prízemnú strelu Uhlár zneškodnil. V 15. minúte pohrozili aj hostia, Remeňov projektil však letel iba nad Péntekovu bránu. Krátko na to sa Topoľčany opäť ocitli v príležitosti, dokonca aj strelili gól, ten pre ofsajd neplatil. K slovu sa potom dostali aj domáci, hlava Marušina v 33. minúte iba tesne minula bránu hostí. V 39. minúte dostal rýchlonohý Gešnábel presnú loptu, jeho strela ale išla mimo. Úvodný gól zápasu prišiel až po prestávke. V 49. minúte po rohu a hlavičke Marušina vypadla lopta Uhlárovi z náručia a Ležaič zblízka otváral skóre. O minútu už bolo 2:0, keď rýchly brejk využil Kuba. V 69. minúte prišla ďalšia chyba hosťujúcej obrany a ponúknutú šancu premenil opäť Ležaič - 3:0. Krátko pred koncom ešte zahodil aj nemožné striedajúci Vaško, keď trafil iba bočnú sieť.
Góly: 49. a 69. Ležaič, 50. Kuba. R Čmiko, ŽK: Šimič, Gešnábel, 320 divákov. MFK: Uhlár - Ondrka, Begovič, Švajlen (71. Mikuš), Remeň, Bošanský (85. Benca), Balážik (78. Bisák), Vaňo, Gešnábel, Simič, Králik. Tréner J. Želiska.
Nitra jun. - Slovan jun. 3:2 (1:2), 27., 48. a 61. Cléber - 34. Keszegh, 40. Vaniš.
Nové Zámky - Nové Mesto n/V. 2:2 (1:0), 33. R. Cingel, 88. Z. Cingel - 48. a 74. Marček.
Moravany n/V. - Trnava B 4:1 (2:1), 37. a 81. Klačman, 43. Sečány, 54. Jukič - 31. Krcho.
Nemšová – D. Lužná 2:4 (0:2), 66. Fabuš, 75. Amrich (11 m) - 19. Tóth, 39. Jackuliak, 60. Nosko, 77. Puchner (11 m).
Vráble - Pezinok 3:0 (2:0), 5. Sojka, 17. Garaj, 88. Prekop.
Sereď - Šaľa 2:1 (1:0), 45. a 60. Gligič - 50. vlastný (Guláš).
Predohrávka 30. kola: Nitra jun. - Pezinok 3:1 (2:1), 35. Gajdošík, 41. a 88. Ivančík - 16. R. Hulák.

1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  4. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!

Hľadajú nezvestnú 39-ročnú Marcelu

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po niekoľko mesiacov nezvestnej 39-ročnej Marcele Žikavskej z Topoľčian. Z domu odišla ešte vo februári a odvtedy sa príbuzným neozvala.

Po prekonaní meningitídy zostal paralyzovaný. Z následkov sa dostal vďaka rehabilitácii

Po siedmich rokoch trápenia sa Rudolf Matejovič dostal zo zajatia obmedzenej motoriky. Na vyhovujúcu formu rehabilitácie si na Slovensku netrúfol nikto. Na pozoruhodný výsledok rehabilitácie sa prišli pozrieť aj Nóri.

Topoľčany potrebovali predĺženie

Topoľčianskym hokejistom súper z Trnavy nepasuje. Aj na domácom ľade sa opäť s tradičným účastníkom I. ligy vytrápili.