Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Topoľčany idú do čela

Futbalisti Topoľčian remizovali v Piešťanoch, keď inkasovali gól v poslednej minúte.

Topoľčany sa dostali do čela tabuľky.Topoľčany sa dostali do čela tabuľky. (Zdroj: JARO ŠUPA)

Piešťany – Topoľčany 1:1 (0:0)
Stretnutie bolo vyvrcholením osláv 100 rokov futbalu v Piešťanoch a domáci futbalisti chceli prispieť víťazstvom. Od úvodu začali aktívne, útočne a už v prvej desaťminútovke mali štyri výborné príležitosti. V 4. minúte po centri Vallu Vyskoč váhal so strelou, o minútu po rohu Chebeňa dorážka Galbu mierila priamo do brankára Furku. V 7. minúte sa uvoľnil Urgela, jeho strela tesne minula bránku a o chvíľu jeho ďalšiu strelu Furka s námahou vyrazil, no Ulrich ju nedokázal dopraviť do siete. V závere polčasu sa do šancí dostali aj hostia. Dvakrát v dobrej pozícii netrafil bránku Badinský a Otočku vychytal Hodulík. Aj druhý polčas začali lepšie domáci. Urgelovi zabránil zakončiť Oršula. V 56. minúte Vallov center vrátil pred bránku Vyskoč a Ulrichovu dorážku na čiare chytil Furka. Z protiútoku strelu Baláža vyrazil Hodulík na roh. V 65. minúte prišla pre domá- cich sprcha. Po samostatnej akcii sa Otočka zbavil obrancov a bez problémov vedľa vybiehajúceho Hodulíka strelil vedúci gól hostí 0:1. Po góle domáci trochu znervózneli, hra sa rozkúskovala, priostrila, načo doplatil v 82. minúte Šnirc, keď po druhej žltej videl červenú kartu. Hostí podržal Furka, najprv v 74. minúte chytil strelu Gligiča a o dve minúty bravúrne vyrazil strelu Mehdi-Karima smerujúcu pod brvno. Neuspeli ani Vyskoč, ani Pyrka. Až v poslednej minúte po trestnom kope Mehdi-Karima sa v skrumáži pre bránkou najlepšie zorientoval Galba a vyrovnal na konečných 1:1.
Góly: 90. Galba - 65. Otočka, R. Maršal, ŽK: Chebeň, Mehdi-Karim - Šnirc, Koprda, Badinský, ČK: 82. Šnirc po 2 ŽK, 720 divákov. MFK TOPVAR: Furka - Oršula, Ondrka, Koprda, Šnirc, Ondruš, Královič, (88. Vaňo), Remeň, Badinský, Baláž, Otočka (83. Michalík).
Nové Zámky - Nitra jun 0:2 (0:1), 37. a 66. Zelenický.
N. Mesto - FC Petržalka 1898 2:0 (1:0), 25. P. Drahno, 88. Končitík.
Trnava juniori – D. Lužná 0:2 (0:0), 61. a 84. Baláži.
ŠK Slovan juniori - ŠKF Sereď 2:1 (1:1), 14. Kováč, 67. Turčák - 35. Kasaj.
Levice – Moravany 3:0 (2:0), 25. Bobor, 42. Feješ, 69. J. Varga.
Vráble - Vrbové 3:0 (1:0), 45. Sojka, 83. Dzurek, 86. Balko.
Domino Bratislava - Nemšová 1:1 (1:0), 40. Peter Mráz - 80. Kresánek.
16. Trnava B 9 2 0 7 10:15 6 (-6)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  7. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  8. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  9. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Ilustračné foto

Zdravotníci z nemocnice v Bánovciach nad Bebravou už zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých 300 záujemcov.

1 h
V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

V topoľčianskej pôrodnici uskutočnili 681 pôrodov.

2 h
Topoľčany doma vyhrali až po nájazdoch.

Topoľčany v ďalšom kole na domácom ľade privítali Dubnicu.

4 h
Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.