Doma iba s bodom

Topoľčianski futbalisti po troch prehrách v domácom zápase remizovali.

Topoľčany doma iba remizovali.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – Petržalka 1:1 (1:1)
Domácim hráčom sa počas týždňa na tréningu zranil kanonier Badinský a jeho góly chýbali aj v domácom zápase. Po troch prehrách v rade nezačali domáci práve najlepšie, keď úvodná štvrťhodina hry patrila hosťom. Tí si však vyloženú šancu nevypracovali. V 17. minúte zahrali domáci futbalisti roh nakrátko a z hranice šestnástky peknou strelou obstrelil brankára hostí Baláž – 1:0. Bola to vôbec prvá strela Topoľčian na bránku a tá hneď skončila aj gólom. O štyri minúty mohol vedenie zvýšiť opäť Baláž, ale zo štandardky napálil len do rúk brankára. V 23. minúte mal veľkú šancu na vyrovnanie Hečko ale na hranici malého vápna napálil len do vlastného spoluhráča. V 34. minúte predĺžil hlavou Kolony na voľného Tomšíka a ten pomedzi nohy padajúceho Furku vyrovnal – 1:1. V prvom polčase ešte pohrozil L. Michalík v 45. minúte, ale lopta išla vedľa. V druhom polčase sa na rozmočenom teréne viac bojovalo ako hralo. Domáci mali územnú prevahu, ale do vyloženej šance sa nevedeli dostať. Až v 78. minúte v dobrej pozícii ale slabo hlavičkoval Šlosár. Hostia bránili všetkými hráčmi a vyrážali do brejkov. Domácim sa do postavenej obrany hostí nedarilo preniknúť a takmer stratili aj jeden bod, keď v nastavenom čase Kolony obišiel aj brankára, ale lopta mu odskočila a pokiaľ stihol zakončiť, tak Furka bol už na mieste a loptu chytil na bránkovej čiare.
Góly: 16. Baláž - 34. J. Tomšík, rozhodoval: Kakaščík, ŽK: Remeň, Koprda – Klenovský, Hečko, Kratochvíl, 220 divákov. MFK TOPVAR: Furka – Oršula, Ondruš, Šnirc, Královič (71. Ondrka) – Baláž, Remeň, Koprda, Šlosár – Michalík, Otočka, tréner J. Mikloška.

Nové Mesto - Nové Zámky 0:3 (0:2), 37. a 44. Košút, 59. Áč.
Piešťany - Sereď - stretnutie sa nehralo pre nespôsobilý terén, náhradný termín by mal byť v stredu 7. novembra o 13.30 h.
FC Spartak Trnava juniori - Moravany 1:0 (0:0), 73. M. Mečiar.
Slovan jun. – Vráble 4:1 (2:1), 20. a 89. Kováč, 33. Vrablec, 58. Meszáros - 14. Hambálek.
D. Lužná – Nemšová 3:1 (1:0), 11. a 63. Peťovský, 83. Hlina – 68. vlastný (Tóth).
Domino Ba - Vrbové 0:2 (0:1), 45. Andrísek, 64. Sumer.
Levice - FC Nitra juniori 1:0 (1:0), 22. Andrej Ivan.
1. Dun. Lužná 13 7 4 2 17:11 25 (+7)
2. Levice 13 7 3 3 17:12 24 (+3)
3. Nové Zámky 13 7 1 5 24:16 22 (+1)
4. Slovan jun. 13 7 1 5 24:20 22 (+1)
5. Sereď 12 6 2 4 25:17 20 (-1)
6. Piešťany 12 6 1 5 15:18 19 (+4)