Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Otvárací gól nepomohol

Topoľčianski futbalisti na domácom ihrisku pustili perie.

Topoľčany prehrali doma o dva góly.Topoľčany prehrali doma o dva góly. (Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – Vráble 1:3 (1:3)
Už v 2. minúte nebezpečne vypálil Baláž, skákajúcu loptu na dvakrát pokryl Straka. O dve minúty vyrobili hrubú chybu v rohu šestnástky hosťujúci obranca s brankárom a Kučera dopravil loptu do opustenej bránky – 1:0. Domáci sa snažili pridať druhý gól, hostia hrali na rýchle brejky. V 24. minúte kapitán Šlachta preniesol hru dopredu na rýchlonohého Gondu, ktorý si obhodil Šnirca a prekonal aj Furku – 1:1. Ubehlo len päť minút a skóre sa opäť menilo. Ondruš ešte odkopol na rohový kop, ktorý hostia rýchlo zahrali a Farkaš poslal hostí do vedenia – 1:2. Topoľčany sa nestačili otriasť z gólu a Farkaš hlavou mohol pridať aj tretí gól hostí. To sa však už o tri minúty podarilo Tomášekovi, ktorý si zabehol za obranu a prekonal domáceho gólmana – 1:3. V druhom polčase sa Topoľčany snažili skorigovať výsledok, hostia pokračovali v hre na brejky. Pozorná hosťujúca obrana však Topoľčancov do šancí nepúšťala. V 69. minúte strieľa gól Orušla, ale pre ofsajd neplatil. Rovnako pre ofsajd neplatil ani v 84. minúte gól striedajúceho Vaňa. Na druhej strane mal šancu opäť Gonda, ale mieril vedľa. Hostia boli v tomto zápase efektívnejší a zaslúžene si z Topoľčian odviezli tri body.
Góly: 4. Kučera - 24. Gonda, 29. Farkaš, 41. Tomášek, rozhodoval Marhefka, ŽK: Koprda, Badinský – Tomášek, Feješ, 250 divákov. MFK TOPVAR: Furka – Šnirc, Oršula, Ondruš, Baláž – Královič, Koprda, Šlosár, Kučera (65. Košecký) – Gajdoš (46. Badinský), Otočka (74. Vaňo), tréner J. Mikloška.

Načítavam video...

Piešťany - Levice 0:0.
FC Nitra jun. - Sereď 1:2 (0:2), 80. Struhár - 41. Šupák, 43. Frťala.
Trnava jun. – Slovan jun. 0:0
Petržalka – Moravany 3:0 (1:0), 4. a 50. Horváth, 63. Hečko.
Nemšová – Vrbové 2:0 (1:0), 12. Fabuš, 72. Bezák.
Domino Bratislava – N. Mesto 0:0
Zápas Dun. Lužná - Nové Zámky pre nespôsobilý terén odložili na 17. apríla o 16.30 h.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)

19 h
Nina Kyseľová (vľavo).

Po dlhej prestávke, vynútenej pandemickou situáciou, sa na konci apríla vrátili na kurty aj tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany.

19 h

Mesto Topoľčany počas uplynulého týždňa otvorili bezpeňažný, takzvaný swapový obchod – EKO hand. Obchod sa nachádza v podchode autobusovej stanice, blízko Nástupišťa 1-12 .