Topoľčany prehrali doma

Futbalisti nestrelili Piešťanom ani gól.

Topoľčany doma pustili perie.Topoľčany doma pustili perie. (Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

Topoľčany – Piešťany 0:1 (0:1)
Zápas sa začal opatrne z oboch strán, a tak sa prvá šanca zrodila až v 16. minúte, keď po priamom kope Baláža zakončil Otočka len do brankára. O tri minúty neskôr sa po peknej krídelnej akcii dostal do zakončenia Gajdoš, jeho strelu brankár hostí vyrazil pred seba a Šnircova dorážka netrafila priestor brány. Hostia prvýkrát vážnejšie pohrozili v 26. minúte, ale Furka si zo štandardnou situáciou poradil. V 37. minúte zahrávali domáci rohový kop, po ktorom nasledovala rýchly protiútok hostí, avšak Kunovského zakončenie nebolo úspešné. Keď už sa zdalo, že prvý polčas skončí bez gólov, zahrával hosťujúci Ulrich priamy kop zo strednej vzdialenosti a prízemnou strelou prekvapil domáceho brankára – 0:1. Domáci sa po zmene strán snažili o vyrovnanie, ale súvislejší tlak si nevytvorili. V 68. minúte spálil veľkú šancu Gajdoš, keď sa po skrumáži v pokutovom území dostal k dorážke. Hostia mohli svoj náskok potvrdiť v 72. minúte, keď sa po rýchlom protiútoku dostal k lopte Ulrich, ten našiel voľného Kubu, ale v 100-percentnej šanci netrafil priestor domácej brány. Bodku za stretnutím dal priamy kop Baláža, ktorý s námahou nad brvno vytlačil Hodulík.
Gól: 45. Ulrich. Rozhodoval Maršal, ŽK: Koprda, Šlosár, Baláž – Valla, Rybanský, Vyskoč, 250 divákov. MFK TOPVAR: Furka – Oršula, Ondrka (61. Královič), Ondruš, Baláž – Koprda, Šlosár, Gajdoš, Remeň (75. Kučera) – Šnirc, Otočka (70. Vaňo), tréner J. Mikloška.

Načítavam video...

Nitra jun. - Nové Zámky 1:2 (0:0), 60. Turčák - 78. Ešek (11 m), 82. Ilič.
Vrbové - Vráble 1:3 (0:0), 66. Táčovský - 48. Sojka, 55. Tužinský, 88. Tomášek.
Moravany - Levice 2:1 (0:0), 57. Boháček, 79. Rusnák - 60. Čejtei.
D. Lužná - Spartak Trnava juniori 1:3 (1:1), 43. Pačaj - 8. B. Bališ, 48. Banovič, 82. Mikinič.
Petržalka – Nové Mesto 1:0 (0:0), 48. Z. Kontár.
Nemšová – Domino Bratislava 4:1 (2:0), 15. Fabuš, 37. Beňo, 73. Bezák, 83. Amrich (11 m) - 54. L. Štrba.
Sereď - Slovan juniori 5:2 (3:0), 4. a 45. Chalány, 63. a 88. Pecho, 32. Šupák - 59. Bagi, 65. Serra.
Dohrávky 19. kola: Nové Zámky - Nemšová 1:0 (0:0), 50. Ešek (11 m). Domino Ba - Nitra juniori 1:0 (1:0), 9. Čambal.

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Obce sa pripravujú na testovanie, v Solčanoch testovanie neprebehne

V najväčšej obci Topoľčianskeho okresu sa počas najbližšieho víkendu neuskutoční celoplošné skríningové testovanie na koronavírus.

Dlhým radám má zamedziť online prihlasovanie.
OFK Tovarníky.

Koronavírus: Odberné miesta v Partizánskom

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Partizánskom.

Koronavírus: Odberné miesta v Bánovciach

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bánovciach.