Ďalšia domáca výhra

Topoľčianski futbalisti porazili Nové Mesto 2:0.

Topoľčany doma vyhrali.Topoľčany doma vyhrali.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – N. Mesto n/V. 2:0 (0:0)
V úvode sa obe mužstvá iba oťukávali, do prvej šance sa dostali hostia, ale Kutaj v 12. minúte tesne minul. Potom sa hra odvíjala prevažne v strede poľa s nepresnosťami na oboch stranách. V 24. minúte nebezpečnú strelu Jansa vynikajúceho vyrazil Sláma. Na druhej strane po rohovom kope a hlavičke Gajdoša brankár Feriančík reflexívne zachránil od gólu. V 41. minúte sa v dobrej pozícii ocitol Otočka, ale zoči-voči brankárovi trafil len do jeho rukavíc. Pred odchodom do šatní išla strela Gajdoša len tesne nad. Po zmene strán začali lepšie Topoľčanci, hneď v 46. minúte tiesnený Badinský zakončil tesne vedľa. O dve minúty pred nabiehajúcim Olejom skvele vybehol brankár Sláma. V 66. minúte sa rútil do šance hosťujúci Žák, ale Gajdoš skvelou kĺzačkou zabránil nebezpečnej situácii. O dve minúty prišla pekná akcia - Královič prihral Šlosárovi, ktorý trafil padajúceho Ravasa do ruky a rozhodca odpískal pokutový kop. Ten bezpečne premenil Baláž – 1:0. O dve minúty založili Topoľčany rýchly protiútok, lopta sa dosala až k voľnému Remeňovi, ktorý krížnou strelou zvýšil na 2:0. O štyri minúty Král len tesne minul a na druhej strane Svatík napol len bočnú sieť. Nehral sa príliš oslnivý futbal, no domáci vyhrali zaslúžene.
Góly: 69. Baláž (11 m), 71. Remeň. Rozhodoval Kačenga, ŽK: Král, Otočka – Ravas, Kutaj, Olej, Petrovský, 360 divákov. MFK TOPVAR: Sláma – Martin Oršula, Miroslav Oršula, Baláž, Gajdoš – Remeň (86. Švajlen), Král, Šlosár, Královič (80. Grman) – Otočka (59. Masár), Badinský, tréner J. Mikloška.

Načítavám video...

Púchov – Vrbové 0:2 (0:2), 14. Sumer, 17. Kováč (11 m).
Piešťany – Skalica 1:5 (0:3), 60. Gajarský – 29. a 33. Jakúbek, 45. Šebesta, 53. Ulrich, 82. Guoth.
Petržalka - Vráble 2:1 (0:1), 49. Uhlík, 76. Vukovič - 37. Sojka.
Šúrovce – Rača 3:0 (1:0), 32. a 50. Ivanič, 62. Horváth.
Nemšová – Levice 2:1 (1:1), 14. Schlesinger (11 m), 56. Jurica - 16. Švec. D. Lužná - ŠK Slovan Bratislava juniori 3:1 (1:1), 45. Jackuliak (z pok. kopu), 65. R. Nosko, 74. J. Hrnčár - 34. Čermák. Sereď - Nové Zámky 6:1 (3:1), 26., 61., 84. (11 m) a 89. Kasaj, 19. Železník, 42. Vaško - 44. M. Košút.

5. Investment Advisory Guide for Slovakia
  6. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  3. Tablet nie je na všetko, ale v tomto dokáže zázraky
  4. Recenze youtubera JeezyJ: jak dopadla autokamera Mio MiVue 785 ?

V Partizánskom budú občania opäť rozhodovať o rozdelení financií

Maximálna požadovaná suma na financovanie jedného projektu je 2000 eur.

Štadión by mali otvoriť v apríli

Pri fyzickej obhliadke neboli konštatované žiadne nedostatky, ktoré by bránili plánovanému otvoreniu zimného štadióna.

Michalovciam sa už v tretej tretine výsledok zvrátiť nepodarilo.

Najdlhší náučný chodník v regióne prechádza obnovou

Obľúbený turistický chodník vyznačili turisti po celej trase.

V Slovinsku objavíte krásnu Alpskú krajinu.

FC Žochári myslia na postup, čakajú aj podporu fanúšikov

FC Žochári si na jeseň podmanili siedmu ligu ObFZ Topoľčany. V jarnej časti opäť pomýšľajú na najvyššiu priečku, ktorá by im garantovala postup do šiestej ligy.