Favorit bral dva body

Hádzanári Topoľčian vyhrali v Nových Zámkoch.

O 1. – 6. MIESTO

N. Zámky – Topoľčany 18:25 (7:14)
Favorizovaní hostia vstúpili do zápasu zodpovedne a od úvodných minút viedli. Udávali tempo hry po celý prvý polčas a domáci sa presadzovali len s problémami. V úvode druhého polčasu vyhrávali hostia už deväťgólovým rozdielom. Domáce Nové Zámky ešte dokázali znížiť na 13:19, ale v ďalšom priebehu udávali tempo hry hostia, ktorí dotiahli zápas do zaslúženého a víťazného konca.
Rozhodovali Dvorský – Karlubík, pokutové hody: 4/1 – 4/3, vylúčenia 6 – 8, ČK: Slaninka za faul, Masaryk (obaja Topoľčany) za tri vylúčenia, 350 divákov. HK: Meluš, Javorček – Greguš, J. Briatka, Valent 2, Sivák 3, Kopecký, Masaryk 2, Klačanský 1/1, Polakovič 8/1, Ivanytsia 4, M. Briatka 3/1, Cigáň 1, Jadroň, Slaninka 1, Žilinčík, tréner I. Pompoš.
Priebeh: 0:3, 2:5, 3:8, 5:11, 7:14, 10:19, 13:19, 14:23, 18:25.

Ivan Pompoš (tréner): Chlapci pristúpili k zápasu veľmi zodpovedne, čomu nasvedčoval aj priebeh celého zápasu. V prvom polčase výborne fungovala obrana na čele s brankárom Melušom, a aj preto sme inkasovali iba sedem gólov. Škoda toho, že v druhom polčase sme už v podvedomí vysoko vyhrávali a naša hra zaostávala za výkonom z prvého polčasu. Napriek tomu sme odohrali dobrý zápas a chalanom chcem za výkon poďakovať.
Ostatné výsledky: ŠKP Bratislava – Košice 27:28.
1. Prešov 22 22 0 0 922:607 44
2. Hlohovec 21 19 0 2 713:500 38
3. Topoľčany 23 16 1 6 735:595 33
4. Košice 22 13 1 8 681:630 27
5. N. Zámky 22 10 3 9 610:666 23
6. ŠKP Bratislava 22 10 0 12 598:634 20
Ďalší program: 1. 3. (sobota) o 18.00 h: Hlohovec – Topoľčany.

Príde čilský reprezentant

Od minulej stredy sa s kádrom HK Topoľčany pripravuje aj čilský reprezentant hrajúci na poste ľavej spojky Victor Andrés Donoso Andalaft. Donoso má 23 rokov a už nejaký čas je súčasťou národného tímu Čile. „Momentálne je u nás na skúške, prestupový termín sa uzatvára až 28. februára a dovtedy sa rozhodneme, či u nás zostane alebo nie,“ povedal tréner Ivan Pompoš.

O 7. – 10. MIESTO

Pov. Bystrica – Pezinok 32:27, Modra – Martin 27:24.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Ilustračné foto

Zdravotníci z nemocnice v Bánovciach nad Bebravou už zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých 300 záujemcov.

20 h
V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

V topoľčianskej pôrodnici uskutočnili 681 pôrodov.

20 h
Topoľčany doma vyhrali až po nájazdoch.

Topoľčany v ďalšom kole na domácom ľade privítali Dubnicu.

23 h
Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.