Topoľčianski hádzanári v Hlohovci nebodovali.

Hádzanári sa v sobotu predstavia na domácej palubovke.(Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

O 1. – 6. MIESTO

Hlohovec – Topoľčany 30:24 (14:12)
Cestu do Hlohovca absolvovala aj početná fanúšikovská kulisa z Topoľčian. Domáci boli favoritom v tomto stretnutí a hneď v úvode sa Hlohovec rýchlo ujal vedenia 3:0. Topoľčany dokázali vyrovnať na 3:3, ale Hlohovec upravil na 7:4 a aj 10:7. Domáci hádzanári dotiahli prvý polčas do víťazného konca - 14:12. Po zmene strán Topoľčany dokázali vyrovnať na 16:16 aj 17:17. Za stavu 19:18 domáci hráči využili dvojminútový trest Polakoviča a Hlohovec odskočil až na rozdiel štyroch gólov - 22:18. Hosťom nepomohol ani oddychový čas a domáci v krátkom slede pridali ďalšie dva góly - 24:18. V týchto okamihoch domácim výrazne pomohol brankár Žernovič, na ktorého nevedeli hostia nájsť recept. V 51. minúte Hlohovec zvýšil na 25:18. Až po dlhých siedmich minútach bez gólu sa z pokutového hodu presadil Polakovič - 25:19. V závere domáci už kontrolovali priebeh a zápas dotiahli do víťazného konca.
Rozhodovali Baďura - Ondogrecula, vylúčenia 6 - 5, pokutové hody 6/3 - 6/3, 1000 divákov. HK: Drápal, Meluš - Greguš, J. Briatka, Sivák 7/1, Kopecký, Šupčík, Masaryk 3, Polakovič 5/2, Ivanytsia 2, M. Briatka 1, Cigáň 3, Jadroň 1, Slaninka 2, Žilinčík, tréner I. Pompoš.
Priebeh: 3:0, 3:3, 7:4, 10:7, 12:8, 14:12, 15:13, 16:16, 17:17, 19:18, 25:18, 26:21, 28:21, 30:24.
Slovo po zápase: Ivan Pompoš (tréner): Myslím si, že diváci mohli vidieť kvalitné a dobré stretnutie z oboch strán, i keď ma trošku mrzia naše nepresnosti a najmä nepremenené sedmičky. S bojovnosťou svojho mužstva môžem byť spokojný, škoda tých sedmičiek, pretože výsledok mohol byť iný. Prehra o šesť gólov vôbec nesvedčí o priebehu na palubovke. O zápase rozhodli maličkosti. Urobili sme o pár chýb viac a to rozhodlo o výsledku.
Ostatné výsledky: Košice – Prešov 27:33, ŠKP Bratislava - Nové Zámky 20:27.
1. Prešov 23 23 0 0 955:634 46
2. Hlohovec 23 21 0 2 774:548 42
3. Topoľčany 24 16 1 7 759:625 33
4. Košice 24 14 1 9 741:690 29
5. N. Zámky 24 11 3 10 664:719 25
6. ŠKP Ba 24 10 0 14 642:692 20
Ďalší program: 8. 3. (sobota) o 18.00 h: Topoľčany – ŠKP Bratislava.

O 7. – 10. MIESTO

Martin - Pov. Bystrica 21:25, Modra – Pezinok 30:27.
7. Pov. Bystrica 23 11 3 9 693:640 25
8. Modra 23 5 2 16 565:715 12
9. Martin 23 3 1 19 525:727 7
10. Pezinok 23 2 0 21 590:815 4

1. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  2. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!

Hľadajú nezvestnú 39-ročnú Marcelu

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po niekoľko mesiacov nezvestnej 39-ročnej Marcele Žikavskej z Topoľčian. Z domu odišla ešte vo februári a odvtedy sa príbuzným neozvala.

Po prekonaní meningitídy zostal paralyzovaný. Z následkov sa dostal vďaka rehabilitácii

Po siedmich rokoch trápenia sa Rudolf Matejovič dostal zo zajatia obmedzenej motoriky. Na vyhovujúcu formu rehabilitácie si na Slovensku netrúfol nikto. Na pozoruhodný výsledok rehabilitácie sa prišli pozrieť aj Nóri.

Topoľčany potrebovali predĺženie

Topoľčianskym hokejistom súper z Trnavy nepasuje. Aj na domácom ľade sa opäť s tradičným účastníkom I. ligy vytrápili.