Utorok, 22. máj, 2018 | Meniny má Júlia, Juliána

Doma prehrali o gól

Hádzanárky nestačili na Košice.

Topoľčany – Košice 30:31 (17:21)
V úvodnom polčase sa hrala vyrovnaná hádzaná do 10. minúty. Potom do zápasu vstúpili aj iné okolnosti a hostky si do polčasu vypracovali štvorgólový náskok - 17:21. Po zmene strán sa domáce hráčky snažili zvrátiť zápas na svoju stranu, dokonca sa im v 56. minúte podarilo aj otočiť na 30:29. V závere však hostky dvomi gólmi rozhodli o svojej tesnej výhre. Za protesty počas zápasu bol vylúčený domáci tréner Ivanov z lavičky.
Rozhodovali Majstrík - M. Nagy, vylúčenia 1 - 2, ČK: I. Ivanov (tréner Topoľčian), pokutové hody: 10/7 - 7/7. ŠKP: Bónová, Priecelová - Hanová 7, Krajčíková 2, Božiková 2, Schwarzová 8/2, Ivanová 8/5, Terlandová 3, Trenčanská.

Ostatné výsledky: Michalovce jun. - UDHK Nitra 32:27, Močenok - Bánovce 27:32, Inter - Sereď 34:26, Zlatná n/O. - Senica 33:25, Trenčín - Nesvady 27:17.

1.UDHKNitra 19 16 0 3 648:481 32
2. Nesvady 19 15 1 3 501:438 31
3. Inter 19 13 3 3 563:467 29
4. Michalovce19 13 1 5 596:483 27
5. Košice 19 9 0 10 526:521 18
6. Topoľčany 19 8 1 10 584:585 17
7. Bánovce 19 8 0 11 479:502 16
8. Zlatná n/O. 19 7 2 10 411:470 16