Pondelok, 23. október, 2017 | Meniny má Alojzia

Ženy sa rozlúčili prehrou

Topoľčianske hádzanárky v poslednom kole prehrali v Seredi.

Sereď – Topoľčany 34:31 (17:14)
Hosťujúcim hráčkam záverečný zápas vôbec nevyšiel, keď im po celé stretnutie vôbec nevychádzala obrana. Topoľčany síce vyhrávali v 10. minúte 2:5, ale Sereď rýchlo otočila na 6:5 a do polčasu si domáce hráčky vypracovali až trojgólový náskok – 17:14. Hneď po zmene strán hosťujúce hráčky znížili na 17:16, ale v 20. minúte bol rozdiel opäť trojgólový – 21:18. Topoľčany ešte raz znížili na rozdiel gólu – v 56. minúte bol stav 32:31. V závere však domáce hráčky strelili dva góly a Sereď, ktorá bola posilnená aj o tri hádzanárky zo Šale, zaslúžene vyhrala.
Rozhodovali Rondoš – Nagy, vylúčenia 2 – 2, pokutové hody 2/2 – 7/6. ŠKP: Bónová – Hanová 15/6, Božiková 3, Schwarzová 6, Ivanová 4, Terlandová, Novotná 1, Trenčanská 2.
Ostatné výsledky: Nesvady - UDHK Nitra 42:19, Zlatná n/O. - Močenok 33:28, Bánovce - Inter 31:31, Senica - Trenčín 33:25, Košice - Michalovce jun. 28:23.