MUŽI
DOSPELÍ – 29. 3. (nedeľa) o 15.00 h
III. LIGA
Topoľčany – Púchov (so 15.00), Komárno – Vrbové (so 15.00), N. Zámky – Nemšová (so 15.00), V. Meder – V. Ludince (so 15.00), Gabčíkovo – Neded, Levice – D. Streda B, Trnava C – Led. Rovne, Vráble – Palárikovo, Borčice majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – Vlčany (so 15.00), Želiezovce – Galanta (so 15.00), Štúrovo – Šurany, V. Lovce – ČFK Nitra, Močenok – Tvrdošovce, ViOn B – Čeľadice, H. Obdokovce – Dvory nad Žitavou, Kalná nad Hronom – Nitra B.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Boleráz – Domaniža (so 15.00), Šimonovany – Tr. Teplice, Beluša – N. Dubnica, Tr. Stankovce – Chocholná, Kanianka – Horná Nitra, Holíč – Partizánske, Častkovce – Jasl. Bohunice, Modranka – Bánovce.
V. LIGA SEVER
Prečín – D. Vestenice, Tr. Turná – Bošany, Horovce – Myjava B, Podolie – Streženice, V. Uherce – Uhrovec, Cígeľ – Z. Kostoľany, Lehota p/Vt. – M. Čausa, Ladce – Stará Turá.
V. LIGA STRED
Solčany – Hrušovany (so 15.00), Zbehy – Tovarníky, Preseľany – Chrenová, Tešedíkovo – V. Lapáš, Jacovce – Krušovce, Beladice – Radošina, V. Zálužie – H. Kráľová, Alekšince – Ludanice.
6. LIGA MO TO
Rajčany – Bojná, V. Bedzany – Koniarovce, Závada – Kuzmice, V. Ripňany – Prašice, Urmince – Nemčice, Krnča – Oponice, V. Dvorany – Práznovce.
7. LIGA II. TRIEDA TO
Orešany – Chrabrany, Kovarce – Šalgovce, N. Blatnica – Hajná Nová Ves, Blesovce – Tesáre, Urmince B/H. Štitáre – Čermany (so 15.00), Norovce – N. Streda, Kamanová – Čeľadince.
MObl. PRIEVIDZA
R. Lehota – Chynorany, Opatovce nad Nitrou – Čereňany, Sebedražie – Dežerice, Veľký Klíž – N. Rudno, N. Pravno – Kamenec p/Vt. (so 15.00), Oslany – D. Naštice (so 15.00), v Handlovej Horná Nitra B – Malá Hradná (so 15.00), Veľké Bielice – Skačany (ne 11.00).
I. TRIEDA PE+BN
Prusy – Biskupice, Ostratice – Zlatníky, Miezgovce – Pečeňany, Horná Ves – Krásna Ves, Dvorec – Rybany, Žabokreky n/N. – Pravotice, Brezolupy – Nadlice (so 15.00).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Hradište – Radobica, V. Kršteňany – Krásno, L. Opatovce – Návojovce, Pažiť – Klátova Nová Ves (so 15.00), Kolačno – Malé Kršteňany (so 15.00), v Brodzanoch PE B/Brodzany – Malé Uherce (so 15.30).
DORAST
II. LIGA SD a MD: so o 10.00 a 12.30 h: Horná Nitra – Topoľčany.
III. LIGA SD a MD: so o 10.00 a 12.30 h: ViOn B – Partizánske (ihrisko Vráble), ne o 10.00 a 12.30 h: Bánovce – Led. Rovne.
IV. LIGA SZ: ne o 12.30 h: Bošany – Vrbové.
V. LIGA SEVER: so o 15.00 h: Bošáca – Chynorany, ne o 10.00 h: Šimonovany – Častkovce, ne o 12.30 h: Prečín – Klátova Nová Ves.
V. LIGA STRED: so o 15.00 h: Bojná – Tešedíkovo, Alekšince – Preseľany, H. Obdokovce – V. Lapáš, Jacovce – Čeľadice, ne o 12.30 h: Krtovce – Janíkovce, Solčany – Neden, Močenok – Oponice.
6. LIGA MO TO: so o 15.00 h: Kovarce – Krušovce, V. Bedzany – Prašice, N. Blatnica – Ludanice, V. Ripňany – Hrušovany, V. Dvorany – Radošina.
ŽIACI
II. LIGA SŽ a MŽ: so o 10.30 a 12.30 h: ViOn – Partizánske (ihrisko Calex), ne o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Piešťany.
III. LIGA SŽ a MŽ SEVER: ne o 10.00 a 12.00 h: Bánovce – Z. Kostoľany (ihrisko H. Ozorovce).