Doma opäť rozdávali

Futbalisti Topoľčian v domácom zápase viedli iba štyri minúty.

V Topoľčanoch sa zrodila remíza.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – Komárno 1:1 (0:0)
Topoľčianski futbalisti po výhre vo Vrbovom doma opäť rozdávali body. Síce mali loptu častejšie na svojich kopačkách ako hostia, body si súperi podelili. V 8. minúte prišiel rýchly protiútok Topoľčian, po akcii Sipos – Remeň napálil topoľčiansky kapitán Baláž v dobrej pozícii nad. V 29. minúte sa k slovu dostali aj hostia, Szórád zo štandardky ohrozil Uhlára, ten bol ale pozorný. V 38. minúte po centri V. Kosťukeviča mal na hlavičke otvárací gól Čurgali, tesne ale minul ľavú tyč. V 62. minúte zahrávali domáci rohový kop, na bližšiu tyč si nabehol Jakubík a hlavičkou otvoril skóre – 1:0. Hostia hneď po rozohraní mohli vyrovnať, brankár Uhlár ale nebezpečnú jedovku vyrazil na roh. V 66. minúte zakombinoval Čurgali s Gonzálesom a ten utešenou strelou k tyči vyrovnal. Už o tri minúty hosťujúci kapitán Szórád mohol poslať hostí do vedenia, ale jeho bombu na bránkovej čiare nohou vyrazil brankár Uhlár. V závere sa Topoľčany vrhli do útočenia, ale hostia, ktorí bránili takmer so všetkými hráčmi, si z topoľčianskej pôdy odviezli bod za remízu 1:1.
Góly: 62. P. Jakubík – 66. J. Gonzáles. R Otiepka, bez kariet, 170. MFK: Uhlár – Rusinko, Rusňák, Sipos, Poluch – Rybanský, Remeň (71. Masár), Švajlen, Baláž – Kutiš (75. Fridrich), Jakubík (84. Chrenko), tréner M. Caránek.
Nové Zámky – Led. Rovne 2:1 (1:0), 35. Košút, 48. Kráľ – 62. Prekop.
Borčice – V. Ludince 1:0 (1:0), 2. Le Giang.
V. Meder – Nemšová 1:1 (0:1), 59. Pisár (11 m) – 30. Bakši.
Trnava C/Šúrovce – Vrbové 2:0 (1:0), 33. Hlavna (11 m), 87. Horváth.
Levice – Palárikovo 1:0 (0:0), 73. Švec.
Vráble – Púchov 1:1 (0:1), 90. Tužinský (11 m) – 37. Pastorek..
Gabčíkovo – DAC B/Vrakúň 2:0 (2:0), 23. S. Velický, 39. A. Lasme.