Futbalisti Topoľčian ukončili sezónu

Ako sa im darilo v poslednom domácom zápase v sezóne 2014/2015?

Topoľčany prišli o výhru v poslednej minúte zápasu.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – Neded 3:3 (0:0)
V úmornej horúčave si súperi body podelili, keď góly padali až po zmene strán. Prvú šancu si vypracovali domáci, kedy brankárovi hostí vypadla lopta z rúk, ale domáci útočník nestihol zakončiť, pretože ho Nemček potiahol, no rozhodcovská píšťalka zostala nemá. Ďalšie šance prišli až v závere polčasu, v 35. minúte hosťujúci Krcho hlavou nebezpečne namieril, Uhlár jeho pokus bravúrne vyškriabal spod brvna. O tri minúty sa na brankára hostí rútil domáci Švajlen, Nemček ale so šťastím jeho pokus vyrazil na roh. V 40. minúte sa rútil do brejku Guemache, domáci Uhlár ho pred šestnástkou zastavil len za cenu žltej karty. Po zmene strán hostia pridali, tlačili sa viac dopredu, ale pozorný Uhlár si udržiaval čisté konto, keď zneškodnil dobré príležitosti Hambalkovi i Krchovi. V 56. minúte sa domáci po prvýkrát v druhom polčase dostali pred bránku hostí a hneď po rohovom kope otvoril skóre zápasu nekrytý kapitán Remeň – 1:0. O tri minúty Fridrich vysunul Švajlena, jeho pokus ale obranca tesne tečoval na rohový kop. V 64. minúte sa obrovskej chyby dopustil brankár Nem-ček, ktorý po rohovom kope neudržal loptu a Rusinko pridal druhý gól domácich. V 71. minúte mali hostia dve veľké šance, opäť sa vyznamenal Uhlár. Ten však už v 72. minúte kapituloval, keď si do šestnástky nabehol Hambalek a zblízka znížil na 2:1. V 74. minúte sa pred Uhlárom zjavil Hambalek s Krchom, ale Uhlár bol opäť pozorný. V 80. minúte si nabehol za obranu hostí Jakubík a domáci viedli už 3:1. Záver ale patril hosťom. V 82. minúte ešte Krcho nezakončil, nabiehajúci Kukučka ale namieril pod brvno – 3:2. Bežala posledná minúta, kedy si Krcho nabehol do šestnástky a povedľa vybiehajúceho Uhlára vyrovnal na konečných 3:3.
Góly: 56. L. Remeň, 64. M. Rusinko, 80. P. Jakubík – 72. M. Hambalek, 82. M. Kukučka, 90. D. Krcho. R Maršal, ŽK: Uhlár, Buček – Guemache, Krcho, 100. MFK: Uhlár – Sipos, Rusňák, Rusinko, Chrenko – Poluch (87. Stolár), Remeň, Rybanský, Švajlen – Fridrich (80. Buček), Jakubík, tréner M. Caránek.
Púchov – Nemšová 2:0 (0:0), 62. Brezničan, 73. Pastorek.
Nové Zámky – Veľký Meder 1:0 (0:0), 62. Kráľ.
Komárno – Veľké Ludince 2:1 (2:0), 8. Szórád (11 m), 33. Kürthy – 65. Števko.
Trnava C/Šúrovce – Borčice 3:3 (3:3), 3. Pikulík, 12. Hlúch, 44. Holíč – 15., 18. a 20. Luhový.
Vrbové – DAC B/Vrakúň 0:4 (0:2), 5.a 30. Faragó, 71. Belkovics, 83. Gašpar.
Vráble – Gabčíkovo 0:1 (0:0) , 48. Vrťo.
Led. Rovne – Palárikovo 1:1 (0:0), 85. Pokorný – 76. Kunovský. Levice mali voľno.
1. Borčice 32 23 6 3 72:18 75 (+27)
2. Veľký Meder 32 20 10 2 63:19 70 (+22)
3. Gabčíkovo 32 16 10 6 63:30 58 (+10)
4. Neded 32 15 10 7 40:32 55 (+7)
5. V. Ludince 32 15 7 10 46:31 52 (+4)
6. Palárikovo 32 12 9 11 37:32 45 (-3)
7. Vráble 32 12 9 11 32:34 45 (-3)
8. Trnava C 32 11 11 10 51:49 44 (-4)