Futbalisti vonku prekvapili

Ako sa skončil zápas vo Veľkých Ludinciach?

V zápase V. Ludince - Topoľčany diváci gól nevideli.(Zdroj: ARCHÍV JAŠ)

V. Ludince – Topoľčany 0:0
V mimoriadne teplom počasí sa hralo väčšinou v strede poľa, keď domáci boli lepším mužstvom. V prvej vážnej situácii sa ocitol až v 36. minúte Belanský, ktorého našiel Soboňa. Jeho hlavičku však hosťujúci brankár vytlačil na roh. V 39. minúte hostia zaútočili, ale svoju šancu nedotiahli do konca. V 44. minúte opäť hostia chybovali vo finálnej prihrávke. V 45. minúte zakončoval tesne vedľa brány Uhlára. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvíťaziť. Hneď v úvode mal čistú šancu Soboňa, ale nedokázal gólovo zakončiť. V 70. minúte domáci síce skórovali, ale rozhodca im tento gól neuznal kvôli ofsajdu. Domáci naďalej tlačili, keď v 74. minúte nedotiahol svoju šancu do konca Rolo Števko. V tomto počasí boli domáci lepším mužstvom, ale vsietiť gól sa nepodarilo streliť ani Cingelovi, ktorému nahrával Straňák. V 89. minúte Adam Konvický nasmeroval loptu tesne vedľa brány a tak sa tímy rozišli po bezgólovej remíze.
R Valent, ŽK: Monár – Rusňák, Jakubík, 300 divákov. MFK: Uhlár – Sipos, Rusňák (73. Kučera), Rusinko, Rybanský, Grman, Baláž, Švajlen, Chrenko, Jakubík (90. Buček), Kutiš (88. Kaman). Tréner Caránek.
Veľký Meder – Palárikovo 5:1 (3:1), 19. Szöllös, 24. Kunovský, 39. a 90. Mészáros, 69. Rožník (11 m) – 2. Vencel.
Nové Zámky – DAC B/Vrakúň 1:1 (0:0), 51. Košút – 90. Nguekam.
Komárno – Nemšová 0:1 (0:0), 82. Vlček.
Galanta – Trnava C 3:2 (1:1), 30. Blaščík, 50. E. Sukisa, 81. Korman – 39. Hlavna (11 m), 67. Dzibela.
Šamorín – Vráble 3:1 (1:1), 13. Mikuš, 58. Csölle, 66. Kuba – 2. Brath.
Led. Rovne – Púchov 1:0 (1:0), 34. Riečičiar.
Neded – Horná Nitra 0:2 (0:1), 22. Drozd, 83. Matuškovič.
Dubnica – Gabčíkovo 3:3 (1:3), 37. Štefánek (11 m), 54. Mojto, 64. Štefula – 4. Gögh, 12. Bilyk, 28. Szöcs (11 m).
1. Veľký Meder 2 2 0 0 8:1 6 (0)
2. Horná Nitra 2 2 0 0 5:0 6 (+3)
3. Nemšová 2 2 0 0 4:0 6 (+3)
4. Galanta 2 2 0 0 6:4 6 (+3)
5. DAC B/Vrak. 2 1 1 0 5:3 4 (+1)
6. Topoľčany 2 1 1 0 3:2 4 (+1)
7. V. Ludince 2 1 1 0 1:0 4 (+1)
8. Šamorín 2 1 0 1 3:2 3 (0)