Cez víkend pokračujú futbalové súťaže dospelých, dorastu i žiakov.
MUŽI
DOSPELÍ – 16. 8. (nedeľa) o 17.00 h
III. LIGA ZÁPAD
Horná Nitra – Nové Zámky (so 17.00), Púchov – Komárno (so 17.00), Šamorín – Led. Rovne (so 17.00) Gabčíkovo – Veľký Meder (so 19.00), DAC B/Vrakúň – V. Ludince (ne 10.30), Topoľčany – Galanta (ne 10.30), Nemšová – Neded, Trnava C – Dubnica, Vráble – Palárikovo.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – Štúrovo (so 17.00), Želiezovce – Vlčany (so 17.00), ČFK Nitra – Kalná n/Hr. (ne 10.30), Šurany – Imeľ, Veľké Lovce – Levice, Dvory n/Ž. – ViOn B/Volkovce, H. Obdokovce – FC Nitra jun., Čeľadice – Tvrdošovce.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Bánovce – Častkovce (so 17.00), Partizánske – Šimonovany (so 17.00), J. Bohunice – Domaniža (so 17.00), Kanianka – Vrbové, N. Dubnica – Holíč, Prečín – Beluša, Malženice – Boleráz, Tr. Teplice – Tr. Stankovce.
V. LIGA SEVER
Malá Čausa – Z. Kostoľany (so 17.00), Chocholná-Velčice – Tr. Turná (ne 11.00), Brvnište – V. Uherce, Malá Hradná – Bošany, Podolie – Stará Turá, Streženice – Uhrovec, Horovce – Cigeľ, Myjava B – Ladce.
V. LIGA STRED
Hrušovany – H. Kráľová (so 17.00), Jacovce – Tovarníky (so 17.00), V. Zálužie – Zbehy, Krušovce – Alekšince, V. Bedzany – Solčany, Lapáš – Radošina, Preseľany – Tešedíkovo, Nevidzany – Močenok.
VI. LIGA ObFZ TO
Začiatok zápasov o 18.00 h.: Bojná – Ludanice, Krnča – Závada, Kuzmice – Oponice, Prašice – Rajčany, V. Dvorany – Čermany, Nemčice – V. Ripňany, Práznovce – Koniarovce.
VII. LIGA ObFZ TO
Začiatok zápasov o 18.00 h.: Šalgovce – H. Štitáre (ne 10.30), Kovarce – N. Streda, Chrabrany – Tesáre (so 18.00), N. Blatnica – Norovce, Orešany – Krtovce, Blesovce – Hajná N. Ves.
Mobl. PRIEVIDZA
Lehota p/Vt. – N. Pravno, Opatovce n/N. – Veľký Klíž, Sebedražie – Kamenec p/Vt., R. Lehota – Skačany, N. Rudno – Dežerice, v Handlovej HN PD & HA B – D. Vestenice, Chynorany – Dolné Naštice, N. Sučany – V. Bielice (so 17.00).
I. TRIEDA PE+BN
Krásna Ves – Rybany, Nadlice – Brezolupy, Dvorec – Pravotice, Miezgovce – Podlužany, Zlatníky – Pečeňany, Žabokreky n/N. – Kolačno, Biskupice – Ostratice (ne 11.00).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Hradište – Klátova Nová Ves, M. Kršteňany – Návojovce, v Brodzanoch PE B/Brodzany – Krásno, Radobica – Pažiť, L. Opatovce – Nedanovce, M. Bielice – V. Kršteňany (so 17.00).
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Inter.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Sereď – Partizánske, Štúrovo – Bánovce.
IV. LIGA JV: so o 17.00 h: H. Obdokovce – FC ViOn.
IV. LIGA SZ: so o 17.00 h: V. Kostoľany – Bošany.
V. LIGA SEVER: so o 14.30 h: Ladce – Klát. N. Ves, ne o 14.30 h: Košeca – Chynorany.
V. LIGA STRED: so o 17.00 h: Lehota – Prašice, ne o 14.30 h: Solčany – Výčapy-Opatovce, Jacovce – Oponice, Lapáš – Bojná.
Mobl. PD: so o 15.00 h: Žabokreky n/N. – Pravenec, so o 17.00 h: Liešťany – V. Uherce, ne o 10.00 h: Šimonovany – Chr. – Brusno, ne o 14.15 h: Poruba – Uhrovec, ne o 14.30 h: Sebedražie – Skačany, Čereňany – V. Bielice.
ŽIACI
II. SŽ+MŽ: so 10.00 a 12.00 h: Trenčín – Topoľčany, ne o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Nové Zámky.