Rajčany idú do trháku +FOTO

V nedeľnom zápase na domácom ihrisku porazili Bojnú 2:1.

Rajčany doma vyhrali 2:1.(Zdroj: JARO ŠUPA)
Rajčany – Bojná 2:1 (1:0)
Hralo sa vyrovnané stretnutie, bolo vidieť, že na seba narazili mužstvá z čela tabuľky. Hral sa rýchly a tvrdý futbal. Prvú šancu mali hostia, ktorí už v 2. minúte nastrelili brvno. Postupne domáci prevzali iniciatívu, mali viac z hry a vytvorili si aj viac šancí. V 36. minúte sa domáci ujali vedenia. Hostia aj naďalej hrozili nebezpečnými brejkmi. V druhom polčase mali domáci opäť viac z hry, ale hostia z rýchleho protiútoku vyrovnali stav stretnutia na 1:1. Domáci sa nechceli s bodom uspokojiť, držali loptu na kopačkách a v 84. minúte poslal M. Dovalovský Rajčany do vedenia – 2:1. Domácim k trom bodom dopomohol aj výborný výkon brankára V. Legéňa.
Góly: 36. a 84. M. Dovalovský – 77. P. Krajčík, rozhodoval Meluš, 71 divákov. TJ: V. Legéň – M. Legeň, J. Rodina, P. Bujna (89. J. Hostačný), Jaško, T. Jankovič, Sekereš (70. Blaho), Polúch, M. Dovalovský, J. Dovalovský, P. Rodina. TJ SLOVAN: Glos – D. Bečka, M. Jančovič, J. Zvozil, Vyletelka, F. Lukačovič, R. Bartoník, Mosný, Ďurák (57. Krajčík), Markusík (79. M. Zvozil), P. Jančovič (61. M. Bečka).
Oponice – Čermany 1:0 (0:0), 76. A. Gerši.
Závada – V. Ripňany 3:0 (2:0), 35. M. Belák, 40. a 74. Mário Herda.
Ludanice – Koniarovce 4:2 (1:1), 12. M. Uhlár, 63. a 72. J. Candrák, 70. P. Bisák – 21. M. Miškolci, 79. Miro Konštiak.
Krnča – Práznovce 4:1 (3:0), 2., 16., 40. a 58. J. Fráter – 73. R. Karvay.
Kuzmice – Nemčice 3:1 (1:1), 29. D. Jančovič, 53. L. Kolbik, 58. T. Belica – 26. Michal Paluš.
Prašice – V. Dvorany 2:4 (1:2), 29. E. Ďurík, 59. L. Pikna – 22., 87. a 89. P. Zachar, 45. T. Zachar.
1. Rajčany 9 7 1 1 29:12 22
2. Oponice 9 6 1 2 32:9 19
3. Kuzmice 9 6 1 2 30:14 19
4. Bojná 9 6 0 3 22:13 18
5. V. Dvorany 9 5 2 2 24:19 17
6. V. Ripňany 9 5 0 4 26:15 15
7. Práznovce 9 5 0 4 20:15 15
8. Závada 9 4 2 3 16:20 14