Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Hokejisti zvalcovali Michalovce + hlas trénera

Tri domáce zápasy a deväť bodov - to je fantastická vizitka topoľčianskych hokejistov.

Topoľčany z troch domácich zápasov vyťažili plný počet bodov. V nedeľu porazili slovenskú dvadsiatku, v stredu Humenné a v piatok Michalovce.Topoľčany z troch domácich zápasov vyťažili plný počet bodov. V nedeľu porazili slovenskú dvadsiatku, v stredu Humenné a v piatok Michalovce. (Zdroj: JARO ŠUPA)
Topoľčany – Michalovce 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
Topoľčany aj v treťom domácom zápase v rade vyhrali. Po slovenskej dvadsiatke porazili aj Humenné i Michalovce a z domáceho trojzápasu tak vyťažili maximum – deväť bodov.
Skúsený káder hostí nestačil na bojovných Topoľčancov. Skvelý výkon Hala v bránke HC podčiarkli excelentné výkony topoľčianskych chlapcov. V 9. minúte Tvrdík medzi kruhmi našiel Kudleja a domáci šli do vedenia. Hostia mohli vyrovnať, Halo ale viackrát v prvej tretine svoje mužstvo podržal. V druhej tretine sa hostia tlačili dopredu, ale prišla prekrásna akcia Nemčeka, ktorý bekendom prekonal brankára hostí – 2:0. Skvelú akciu v 34. minúte predviedol útok Káčer – Nemček – Záborský, kde Káčer doklepával do prázdnej bránky – 3:0. V záverečnej tretine prišla silná 47. minúta. Topoľčancom na dva góly stačilo pätnásť sekúnd. Najskôr v čase 46:33 Nemček doklepol puk po prihrávke Káčera a v čase 46:48 Šedivý vymiešal hosťujúceho brankára, ktorý sa následne porúčal z bránky – 5:0. V 48. minúte hostia znížili Buralom, ktorý prekonal výborne chytajúceho Hala – 5:1. Gólu ale predchádzala ofsajdová situácia, čo reklamovala aj domáca lavička. Už ale o tri minúty udreli opäť domáci, Kluka zvýšil na 6:1. Na druhej strane sa opäť vyznamenal Halo, ktorý zneškodnil trestné strieľanie Huňadyho. Bodku za stretnutí dal Szalay počas presilovky – 7:1. Topoľčany po bojovnom výkone zaslúžene doma vysoko vyhrali. Na famózny výkon Hala nadviazali aj hráči na ľade a Topoľčany tak dosiahli prekvapujúce jasné víťazstvo.
Góly: 9. Kudlej, 26. a 47. F. Nemček, 34. Káčer, 47. Šedivý, 51. Kluka, 59. Szalay – 48. Bural. Rozhodovali Adamec – Krajčík, Vido, vylúčenia 4:5 na dve minúty, presilovky 1:0, oslabenia 0:0, 432 divákov.
HC: Halo – Bystričan, Palovič, Hain, Beliansky, Kudlej, Pavlíček, Nociar, Gális – Szalay, F. Nemček, Kluka – Záborský, Šedivý, Káčer – Tvrdík, J. Hudec, Kovalík – Stanislav, Klačanský, Košecký, tréner M. Nemček.
Slovo po zápase: Miroslav Nemček (tréner): Chlapci konečne zahrali tak, ako by sme si to predstavovali. Verím, že ich toto víťazstvo nakopne do ďalších zápasov, pretože aj v tomto stretnutí uvideli, že vyhrať sa dá s každým. Teraz nás čaká dvojzápas na ľade súperov. Už v stredu nás čaká veľmi ťažký zápas v Považskej Bystrici. Verím, že sa dáme dokopy, pretože máme veľa chlapcov chorých i zranených.
Ostatné výsledky 10. kola: Sp. Nová Ves – Senica 7:5, Humenné – Trnava 5:2, Detva – Pov. Bystrica 8:3, Prešov – Bardejov 5:8, N. Zámky – L. Mikuláš 3:2.
13. Trnava 10 0 1 1 8 18:45 3
Ďalší program: 14. 10. (streda) o 18.00 h: Pov. Bystrica - Topoľčany, 16. 10. (piatok) o 17.00 h: Lipt. Mikuláš – Topoľčany.

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Manažér Kovariec: „V amatérskom futbale je každý jeden fanúšik potrebný.“

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.

Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.