V lige sa im nedarí +FOTO

Topoľčianski futbalisti v domácom zápase opäť nestrelili ani gól.

Topoľčany doma prehrali gólom z penalty.Topoľčany doma prehrali gólom z penalty. (Zdroj: JARO ŠUPA)
Topoľčany – Nemšová 0:1 (0:0)
Na mokrom a sčasti nepokosenom ihrisku mali prevahu hostia, ktorí boli futbalovejší a hlavne v prvom polčase držali loptu iba na svojich kopačkách. Už v 9. minúte Holič mieri hlavou tesne vedľa, o dve minúty Amrich páli mimo. V 13. minúte Holič centruje do šestnástky domácich, Holúbek v páde netriafa prázdnu bránku. Až v 30. minúte sa domáci po prvýkrát ocitli až pred brankárom hostí, Ventúrov center na Kamana odhlavičkoval obranca hostí na roh. V 39. minúte mali hostia obrovskú šancu na skórovanie, kedy Holúbekov pokus vyrazil Bačík len pred nabiehajúceho Holiša, ktorý dal hlavičku do žrde a odrazenú loptu skryl Bačík v náručí. V 51. minúte v šestnástke sa šľapákom previnil Otrísal a hlavný rozhodca nariadil pokutový kop. Ten Holúbek o minútu aj premenil, hoci Bačík vystihol smer lopty – 0:1. Po góle zahrávali Topoľčany tri rohy v rade, nič z nich ale nevyťažili. Následne sa stretnutie dohrávalo, kedy hostia umnou hrou už tri body ubránili. Topoľčany sa ani v záverečnom tlaku do šance nedostali, a tak futbalovejší hostia si odviezli všetky tri body.
Gól: 52. J. Holúbek (11 m), R Pecek, bez ŽK, 150. MFK: Bačík – Sipos, Rusinko, Otrísal, Baláž – Ventúra, Rybanský, Jakubík, Kutiš (82. Vida) – Švajlen, Kaman (63. Kučera), tréner P. Baláž.
Veľký Meder – Komárno 2:1 (0:1), 58. Szöllös, 90. Szöcs – 37. Szórád.
Dubnica – Neded 3:3 (3:1), 18. Habšuda (11 m), 20. Mojto, 23. Čurik – 11. Husár, 51. Kalmár, 74. Galbavý.
Galanta – Nové Zámky 3:1 (2:1), 38. a 73. Sukisa, 40. Janso – 43. Čeredničenko.
DAC B/Vrakúň – Horná Nitra 2:0 (1:0), 35. Polák, 84. Tóth.
Trnava C – Púchov 1:1 (0:0), 65. Horváth – 72. Gajdošík.
Palárikovo – Led. Rovne 0:1 (0:0), 90. Hruška.
V. Ludince – Vráble 1:0 (1:0), 80. Predajniansky.