DOSPELÍ
Nedeľa – 1. 11. (nedeľa) o 13.30 h
III. LIGA
Galanta – Vráble (so 13.30), Dubnica – V. Ludince (so 13.30), Horná Nitra – Nemšová (so 13.30), Veľký Meder – Nové Zámky (so 13.30), DAC B/Vrakúň – Púchov (ne 10.30), Topoľčany – Šamorín (ne 10.30), Trnava C – Led. Rovne, Palárikovo – Neded, Komárno má voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – Veľké Lovce (so 13.30), Vlčany – Štúrovo (so 13.30), ČFK Nitra – Šurany (ne 10.30), FC Nitra jun. – Želiezovce (ne 10.30), Čeľadice – Levice, H. Obdokovce – Imeľ, ViOn B/Volkovce – Tvrdošovce, Dvory n/Ž. – Kalná n/Hr.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
J. Bohunice – Malženice (so 13.30), Partizánske – Tr. Teplice (so 13.30), Vrbové – Beluša (so 13.30), Prečín – Tr. Stankovce, Kanianka – Domaniža, Nová Dubnica – Boleráz, Častkovce – Šimonovany, Holíč – Bánovce.
V. LIGA SEVER
Bošany – Chocholná-Velčice (so 13.30), Podolie – Ladce, Streženice – Myjava, Malá Čausa – Horovce, V. Uherce – Stará Turá, Tr. Turná – Uhrovec, Brvnište – Z. Kostoľany, Malá Hradná – Cígeľ.
V. LIGA STRED
Jacovce – Solčany (so 13.30), Tovarníky – Radošina (so 13.30), Hrušovany – V. Zálužie (so 13.30), Tešedíkovo – Nevidzany (so 13.30), Močenok – H. Kráľová, V. Bedzany – Krušovce, Preseľany – Alekšince, Lapáš – Zbehy.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Bojná – Závada (so 13.30), Ludanice – Oponice, Krnča – Rajčany, Kuzmice – Čermany, Prašice – V. Ripňany, V. Dvorany – Koniarovce, Nemčice – Práznovce.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
H. Štitáre – Tesáre (so 13.30), Čeľadince – Krtovce (so 13.30), Chrabrany – Blesovce (so 13.30), N. Blatnica – Orešany (so 13.30), Kamanová – Norovce, Kovarce – Hajná N. Ves.
Mobl. PRIEVIDZA
Kamenec pod Vtáčnikom – Lehota pod Vtáčnikom, Veľký Klíž – Skačany, Opatovce nad Nitrou – Dolné Vestenice, Sebedražie – Veľké Bielice, R. Lehota – Dolné Naštice, N. Rudno – Chynorany, v Handlovej HN PD & HA B – Nitrianske Sučany, N. Pravno – Dežerice (so 13.30).
I. TRIEDA PE+BN
Ostratice – Krásna Ves, Nadlice – Podlužany, Dvorec – Pečeňany, Miezgovce – Kolačno, Zlatníky – Žabokreky nad Nitrou, Biskupice – Pravotice (ne 11.00).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Hradište – Krásno, v Brodzanoch PE B/Brodzany – Pažiť, Radobica – L. Opatovce, Malé Uherce – Nedanovce (so 13.30), Klátova Nová Ves – Malé Bielice (ne 11.00).
II. TRIEDA BÁNOVCE
Kšinná – Prusy, Veľké Hoste – Veľké Držkovce, Dežerice B – Bebrava Slatina, Žitná – Radiša – Šišov (so 13.30), Hal.- Otrhánky – Horné Naštice (ne 11.00), Ruskovce – Nedašovce (ne 11.00).
ŽENY – so o 15.00 h: Topoľčany – Dubnica, Bánovce – Trenčín.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Domino Ba.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Piešťany – Partizánske, Bánovce – Vrbové.
IV. LIGA JV: so o 13.30 h: H. Obdokovce – Gabčíkovo.
IV. LIGA SZ: ne o 11.00 h: Bošany – Kúty.
V. LIGA SEVER: so o 13.30 h: Chynorany – Streženice, Klát. N. Ves – Tr. Turná.
V. LIGA STRED: so o 10.30 h: Bojná – Janíkovce, so o 13.30 h: Oponice – Kráľová n/V., ne o 11.00 h: Jacovce – Prašice, Solčany – V. Zálužie.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY: so o 10.30 h: Kovarce – Krušovce, so o 13.30 h: Radošina – Urmince, Ludanice – N. Blatnica, ne o 10.00 h: Tovarníky – Hrušovany.
Mobl. PD: so o 11.00 h: Nitrianske Pravno – Skačany, so o 13.30 h: Veľké Uherce – HN PD & HA B, Liešťany – Uhrovec, ne o 10.00 h: Šimonovany – Pravenec, ne o 10.45 h: Poruba – Veľké Bielice, ne o 11.00 h: Čereňany – Žabokreky nad Nitrou.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – ČFK Nitra, ne o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Trebatice.
III. LIGA SŽ+MŽ SEVER: ne o 10.00 a 12.00 h: Bánovce – Led. Rovne.