Turnaj zorganizoval Oblastný futbalový zväz Topoľčany v spolupráci so Západoslovenským futbalovým zväzom. Víťazom sa stali mladí hráči z Krušoviec, ktoré za celý turnaj inkasovali iba dva góly z hry.
SKUPINA A
Solčany – Prašice 3:0 (S. Švajlen 2, J. Chrkavý), Tovarníky – Solčany 2:1 (P. Chobot, F. Václav – R. Klačanský). Prašice – Tovarníky 0:5 (P. Chobot 2 J. Godiš, A. Ďuriška, S. Cabaj).
1. Tovarníky 2 2 0 0 7:1 6
2. Solčany 2 1 0 1 4:2 3
3. Prašice 2 0 0 2 0:8 0
SKUPINA B
Chrabrany/Čermany – Jacovce B 0:1 (R. Topič), V. Ripňany – Chrabrany/Čermany 7:0 (S. Glos 3, A. Pagáč, M. Herák, S. Siget, R. Urminský). Jacovce B – V. Ripňany 0:5 (A. Pagáč 2, S. Siget, R. Urminský, M. Štetka).
1. V. Ripňany 2 2 0 0 12:0 6
2. Jacovce B 2 1 0 1 1:5 3
3. Chrab./Čerm. 2 0 0 2 0:8 0
SKUPINA C
Závada – Kuzmice 3:0 (D. Čiljak, S. Godál, D. Lovrant), Krušovce – Závada 4:0 (M. Hubinský, M. Vanek, P. Kašpar, M. Gális). Kuzmice – Krušovce 0:7 (M. Gális 2, M. Gregorík 2, M. Vanek 2, M. Hubinský).
1. Krušovce 2 2 0 0 11:0 6
2. Závada 2 1 0 1 3:4 3
3. Kuzmice 2 0 0 2 0:10 0
SKUPINA D
Jacovce A – Bojná 0:3 (S. Šobáň 2, D. Laššák), Urmince – Jacovce A 5:0 (M. Belica 3, D. Oravec, K. Markovič). Bojná – Urmince 0:0.
1. Urmince 2 1 1 0 5:0 4
2. Bojná 2 1 1 0 3:0 4
3. Jacovce A 2 0 0 2 0:8 0
ŠTVRŤFINÁLE
Tovarníky – Jacovce B 4:1 (P. Chobot, R. Stískal, A. Škreko, P. Galbavý – P. Palák).
V. Ripňany – Solčany 4:1 (S. Glos, A. Pargáč, M. Štetka, S. Siget – R. Klačanský).
Krušovce – Bojná 0:0, 3:2 na pokutové kopy.
Urmince – Závada 2:1 (K. Markovič 2 – D. Čiljak).
SEMIFINÁLE
Tovarníky – Krušovce 2:2, 0:1 na pokutové kopy (P. Galbavý, R. Stískal – P. Kašpar 2).
V. Ripňany – Urmince 1:1, 1:2 na pokutové kopy (Š. Glos – K. Markovič).
O 3. MIESTO
Tovarníky – V. Ripňany 0:0, 3:2 na pokutové kopy.
FINÁLE
Krušovce – Urmince 4:0 (M. Hubinský, M. Vanek, M. Gális, M. Schurmann).
Konečné poradie:
1. TJ Slovan Krušovce
2. TJ ZK Urmince
3. OFK Tovarníky
4. OFK Veľké Ripňany
Najlepším strelcom sa stal Simon Glos (V. Ripňany), najlepším brankárom bol Tobias Guliš (Krušovce) a najlepším hráčom Patrik Galbavý (Tovarníky). O zdarný priebeh turnaja sa postarala rozhodcovská dvojica Jozef Wenderla a Mário Sák.
Ceny pre najlepších jednotlivcov a mužstvá odovzdával predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, sekretár ObFZ Topoľčany Marián Valko a predseda ŠTK ObFZ Topoľčany Marián Čulák.
Viac o turnaji sa dočítate v aktuálnom vydaní MY Topoľčianske noviny Dnešok, ktoré kvôli utorkovému sviatku vyjdu až v stredu 18. 11.