Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita

Tri body zostali v Topoľčanoch +FOTO

Domáci hokejisti v pondelkovom zápase prespali úvodnú tretinu, tri body ale zostali v Topoľčanoch.

Topoľčany doma porazili Humenné 7:2.(Zdroj: JARO ŠUPA)
Topoľčany – Humenné 7:2 (0:2, 4:0, 3:0)
Hneď po úvodnom buly sa k puku dostal Vartovník a svoj nájazd premenil na gól. Humenné už v 13. sekunde vyhrávalo 0:1. Topoľčany akoby ešte sviatkovali doma pri štedrovečerných stoloch a v 15. minúte po obrovskej chybe Palečeka šli hostia do dvojgólového vedenia. V druhej tretine naštartoval domáci obrat M. Mihalik, ktorý odrazený puk od zadného mantinelu poslal do siete – 1:2. Topoľčany následne roztočili kolotoč pred bránkou hostí, Jarab peknou strelou vyrovnal. Hostia v týchto momentoch nestíhali, nepomohol im ani oddychový čas. Po fauloch hrali domáci presilovku päť na tri, Nemček kombináciu domácich zakončil gólom na 3:2. Ďalšiu presilovku päť na tri domáci nevyužili, ale v 35. minúte strelil Nemček svoj druhý gól – 4:2. V záverečnej tretine pri presilovke dovŕšil Nemček hetrik – 5:2 a na 6:2 sa tiež počas presilovky po druhýkrát v zápase presadil M. Mihalik. Parádnu bodku za stretnutím dal tvrdou strelou Káčer, ktorý trafil presne do vinkľa.
Góly: 25. a 47. M. Mihalik, 27. Jarab, 31., 34. a 44. F. Nemček, 59. Káčer - 1. Vartovník, 15. M. Nagy. Rozhodovali Valach – Mráz, Vido, vylúčenia 1:6, presilovky 3:0, oslabenia 0:0.
HC: Halo – Bystričan, Hain, Niník, Nociar, Palovič, Pavlíček, Perniš, Petrek – M. Mihalik, Paleček, Šedivý, Szalay, Lipovský, F. Nemček, Ružička, Šalka, Jarab, Káčer, Kluka, Záborský, tréner M. Nemček.
Ostatné výsledky 31. kola: Michalovce – Detva 5:0, L. Mikuláš – Sp. Nová Ves 11:1, Bardejov – Trnava 5:1, Pov. Bystrica – N. Zámky 0:8, Senica – Prešov 5:6sn.
13. SR20 12 5 1 1 5 37:33 18
V ďalšom kole privítajú Topoľčany už túto stredu 30. 12. od 18.00 hod. na domácom ľade Michalovce.