DOSPELÍ
Nedeľa – 3. 4. o 15.30 h
TIPOS III. LIGA
Horná Nitra – Dubnica (so 15.30), Šamorín – Nové Zámky (so 15.30), Púchov – V. Ludince (so 15.30), DAC B/Vrakúň – Veľký Meder (ne 10.30), Topoľčany – Palárikovo, Led. Rovne – Neded, Nemšová – Galanta, Vráble – Komárno, Trnava C má voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Želiezovce – Imeľ (so 15.30), Levice – Kalná n/Hr. (so 15.30), Kolárovo – ViOn B/Volkovce (so 15.30), ČFK Nitra – FC Nitra jun. (ne 10.30), Veľké Lovce – Štúrovo, Šurany – Tvrdošovce, Čeľadice – Vlčany, H. Obdokovce – Dvory n/Ž.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Partizánske – Vrbové (so 15.30), J. Bohunice – Holíč (so 15.30), Tr. Teplice – Šimonovany (so 15.30), Bánovce – Boleráz (so 15.30), Prečín – Častkovce, Malženice – Beluša, N. Dubnica – Kanianka, Tr. Stankovce – Domaniža.
V. LIGA SEVER
Chocholná-Velčice – Cígeľ (ne 11.00), Ladce – Z. Kostoľany, Myjava B – Uhrovec, Horovce – Stará Turá, Malá Čausa – Bošany, Streženice – V. Uherce, Podolie – Tr. Turná, Malá Hradná – Brvnište.
V. LIGA STRED
Krušovce – Radošina (so 15.30), Hrušovany – Tovarníky (so 15.30), Nevidzany – Alekšince (ne 10.30), Zbehy – Solčany, V. Zálužie – H. Kráľová, V. Bedzany – Tešedíkovo, Preseľany – Jacovce, Lapáš – Močenok.
VI. LIGA ObFZ TO
Bojná – Koniarovce, Práznovce – V. Ripňany, Nemčice – Čermany, V. Dvorany – Rajčany, Prašice – Oponice, Závada – Kuzmice, Krnča – Ludanice.
VII. LIGA ObFZ TO
Šalgovce – Krtovce (ne 10.30), Hajná N. V. – Norovce (ne 11.00), Blesovce – Tesáre, Orešany – N. Streda, Kovarce – H. Štitáre, Čeľadince – Kamanová (so 15.30).
MObl. PRIEVIDZA
Lehota p/Vt. – V. Bielice, D. Naštice – D. Vestenice, Chynorany – Dežerice, Nitr. Sučany – Skačany, v Handlovej HN PD & HA – Kamenec p/Vt., N. Rudno – Veľký Klíž, Rud. Lehota – N. Pravno, Sebedražie – Opatovce n/N.
I. TRIEDA PE+BN
Krásna Ves – Pečeňany, Kolačno – Podlužany, Žabokreky n/N. – Pravotice, Miezgovce – Ostratice, Nadlice – Biskupice, Zlatníky – Brezolupy (ne 11.00).
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Liv. Opatovce – Krásno, Radobica – Návojovce, v Brodzanoch PE B/Brodzany – V. Kršteňany, Malé Kršteňany – Hradište, Malé Bielice – Pažiť (so 15.30), Malé Uherce – Klátova Nová Ves (so 15.30).
II. TRIEDA BÁNOVCE
Prusy – Bebrava Slatina, Hal.- Otrhánky – V. Hoste, Nedašovce – Šišov (so 15.30), Dežerice B – V. Držkovce (so 15.30), Žitná – Radiša – Kšinná (so 15.30), Ruskovce – Horné Naštice (ne 11.00).
I. LIGA ŽIEN: so o 15.00 h: Topoľčany – Bánovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Púchov.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Sereď – Bánovce, ne o 10.00 a 12.30 h: Šamorín – Partizánske.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD: ne o 13.00 h: Borčice – Bošany.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD: so o 15.30 h: H. Obdokovce – Ivanka.
V. LIGA SEVER: so o 14.00 h: Domaniža – Chynorany, ne o 13.00 h: Prečín – Klát. N. Ves.
V. LIGA STRED: so o 15.30 h: Solčany – Oponice, Lehota – Bojná, Lapáš – Jacovce, Zbehy – Prašice.
VI. LIGA ObFZ TO: so o 15.30 h: Ludanice – Radošina, Kovarce – Tovarníky, ne o 10.00 h: Hrušovany – V. Ripňany.
MObl. PRIEVIDZA: so o 15.00 h: Žabokreky n/N. – Uhrovec, ne o 10.00 h: Šimonovany – V. Uherce, ne o 13.00 h: v Handlovej HN PD & HA B – V. Bielice, Čereňany – Skačany.
I. TRIEDA PE+BN: so o 15.30 h: D. Naštice – Krásna Ves, Podlužany – Biskupice, V. Klíž – Hal.- Otrhánky.
ŽIACI
II. LIGA ŠZ+MŽ: ne o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Topoľčany.
III. LIGA SŽ+MŽ SEVER: so o 14.00 a 16.00 h: Dubnica B – Bánovce.
III. LIGA SŽ+MŽ STRED: so o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany B – Kúty.
SŽ MO TO SKUPINA A: so o 15.30 h: Kuzmice – Tovarníky, ne o 12.30 h: V. Bedzany – V. Ripňany, V. Dvorany – Závada, ne o 13.30 h: Bojná – Radošina.