Streda, 18. október, 2017 | Meniny má Lukáš

Radošina doma narazila na Lapáš +FOTO

O osude stretnutia rozhodol jeden gól, kto sa teší z troch bodov?

Hosťujúci Pogran otvára skóre zápasu strelou spoza šestnástky.(Zdroj: JARO ŠUPA)
Radošina – Lapáš 0:1 (0:1)
V dohrávke 17. kola videli diváci výborný piatoligový futbal. Hostia boli futbalovejší, ale domácim sa nedala uprieť snaha a bojovnosť. V 10. minúte domáci Varga utešenou strelou triafa tyč. O tri minúty zazvonila tyč aj na druhej strane, zastreľoval sa Pogran. V 18. minúte prišla chyba Turčana, ktorý dlho rozmýšľal, čo s loptou a Pogran jeho chybu využil na otvorenie skóre – 0:1. V 23. minúte mal vyrovnanie na kopačke Horváth, strieľa len do brankára. V 35. minúte sa peknou hlavičkou prezentoval Vičan, opäť ale triafa len výborne postaveného brankára hostí. V 57. minúte Pogran hlavičkuje do brvna. V ďalších minútach sa domáci tlačili dopredu, kopali viac rohových kopov i štandardiek, ale obrana hostí stála na veľmi pevných nohách. Veľkú šancu na vyrovnanie mal v 76. minúte Turčan, jeho strelu v šestnástke zblokoval obranca hostí. V závere hrali domáci vabank, no skórovať mohli hostia, postupne ale Čekey, Krkoška i Pajer v dobrých pozíciách zakončili buď vedľa alebo ich vychytal domáci Rybnikár.
Gól: 18. M. Pogran, R Sliepka, 100. TJ-ŠK: Rybnikár – Varga, Grznár, P. Bartošek, P. Sporina, Kúdela, Horváth (77. Siget), Turčan, Vičan, Juraj Piršel, Minárik (46. J. Jankovič). OFK: Krátky – Kupec, Pogran, Chudík, Tirpák, Pajer, Gajdoš, Poláček, Tóth (87. Čekey), Homola (71. Pfeifer), Krkoška (90. Balla).

1. Dostanú hádzanárky ďalšiu dotáciu? Za otáľaním radnice sú problémy s bývalým vedením 238
  2. L. Dorušáka pri príchode do Topoľčian opľuli. Nevzdal sa a dodnes zanechal v meste nezmazateľnú stopu 181