V Horných Obdokovciach rozhodol jediný gól+FOTO

V 4. lige Juhovýchod hostili H. Obdokovce súpera z Levíc.

Horné Obdokovce doma vyhrali najtesnejším rozdielom.(Zdroj: JARO ŠUPA)
H. Obdokovce - Levice 1:0 (0:0)
Prvý polčas jasne patril hosťom a domáci môžu ďakovať len brankárovi Bránskemu, že do kabín sa odchádzalo za stavu 0:0. Kotora i Predajniansky dvakrát nebezpečne vystrelili, domáci brankár bol pozorný. Hostia v prvom polčase boli dynamickejší a rýchlejší, domáci prehrávali osobné súboje. Do druhého polčasu domáci prestriedali a v strede poľa konečne dlhšie podržali aj loptu. V 50. minúte sa skvelou individuálnou akciou prezentoval Balážik, ktorý prešiel cez štyroch hráčov a svoje sólo zakončil gólom – 1:0. Domáci po góle mali ešte ďalšie štyri vyložené šance, ale tie zakončili nepresne alebo nechali vyniknúť brankára hostí. Hostia v druhom polčase mali dve nebezpečné situácie, pri prvej vynikol opäť Bránsky, pri druhej zblokoval nebezpečný pokus Uhrík. Domáci sa tak tešia z tesnej výhry.
Gól: 50. M. Balážik. R Černek, 150. OTJ: Bránsky – Ondrka, Uhrík, Kuchtiak, Krajčír, Horúcka (90. Martonka), Balážik (87. Bisák), Zsebi, Ács, Habán (46. Gottwald), Guldan. FK SLOVAN: Kolčár – Pišky, Fogad, Gonda, Turčan, Suljič (70. Gyurcsek), Kotora, Varga (90. Kupča), Predajniansky, Nagy, Horniak.