Nájdete nás na webe

Žovic drží čisté konto

Druhé kolo VI. ligy ObFZ Topoľčany prinieslo opäť zaujímavé výsledky.

N. Streda – Prašice 0:3 (0:3)

Domáci nováčik chcel odčiniť prehru z prvého kola, ale nap-riek snahe dostala N. Streda lekciu z efektivity. Do 20. minúty sa hral ešte vyrovnaný futbal, ale hostia sa následne ujali vedenia. V krátkom slede domáci inkasovali po hrubých chybách ďalšie dva góly a o víťazovi stretnutia tak bolo rozhodnuté. Po zmene strán sa zápas už iba dohrával.
Góly: 16. V. Čakajda, 39. M. Hustý, 44. D. Vančo, rozhodoval Križma, 80 divákov. OFK: Košút – Košík (46. Petrík), Bohuš (69. R. Ryban), Marko, Válek, Kováč, Králik, Mišuta (46. Jurík), Chuťka, L. Ryban, Horňáček (81. Záhorský). OFK: Sláma – Š. Bruchatý (73. Janega), Grežďo, Belák, Vančo, Herda, M. Hustý, Kišac (11. P. Malinka, 60. Krasula), Čakajda, Pikna, Jakub Lacika.

Bojná – Závada 1:1 (0:0)

Domáci nastúpili na zápas s tým, že potvrdia úlohu favorita a hlavne tri body donesené z Práznoviec. Domácim sa to ale nepodarilo, pretože zaostali za očakávaním. V prvom polčase mala Bojná prevahu, ale tri tutovky nedokázala využiť. Závada sa zamerala iba na obranu, odkopávané lopty a prerušovanú hru, čo sa im aj darilo. Domáci sa po zmene strán snažili, ale ich hra bola jalová, Bojná bola nebezpečná len po šestnástku. Hostia z ojedinelého odkopu získali priamy kop, ktorý nádherne zahral H. Herda – 0:1. Domáci hneď po rozohraní založili krídelnú akciu a M. Ďurák pohotovo vyrovnal na konečných 1:1. Nezaslúžená ale spravodlivá remíza.
Góly: 89. M. Ďurák – 89. H. Herda, rozhodoval Kiss, 100 divákov. TJ SLOVAN: L. Lukačovič – D. Bečka (75. Ľ. Lukačovič), M. Bartoník (66. M. Ďurák), P. Sporina, Trávnik, F. Lukačovič, R. Bartoník, Mosný, J. Zvozil, Turčan, Krajčík (54. J. Medek). OŠK: Jamrich – Milata, Božik, V. Halo, Detko, Janček, Bizoň, H. Herda, M. Hazda, T. Hazda (71. Marek Herda), Mário Herda.

Nemčice – Ludanice 0:3 (0:1)

Stretnutie domácim hráčom absolútne nevyšlo. Domáci sa v prvom polčase iba hľadali na ihrisku a súper sa rýchlym gólom ujal vedenia. V druhom polčase domáci začali bojovne, chceli niečo s výsledkom urobiť, ale prišla svetlá chvíľa hostí, keď v priebehu dvoch minút strelili Ludanice dva góly. Domáci sa snažili zápas zdramatizovať, ale nebolo im dopriate skórovať. Vyhralo behavejšie a konsolidovanejšie mužstvo. Domáci si musia vstúpiť do svedomia a zapracovať hlavne na lepších výkonoch.
Góly: 9. a 57. Z. Holek, 59. J. Candrák, rozhodoval Sák, 80 divákov. TJ: Šurina – Matušík, Schuchman, Valach (60. D. Greguš), L. Halo (83. M. Mokoš), Bajzík (73. Harvanec), Ďaďan (60. Peter), Sileš, Jančovič, L. Višňovský, Ľ. Greguš. OFK: Žovic – Bačovský, Blaho, Krajčík, Šuchman, Buday, Hlobik (70. A. Jančovič), Král, Candrák (85. Jánoš), Bisák, Z. Holek.

Čermany – Kovarce 1:1 (0:1)

V prvom polčase domáci nezachytili úvod stretnutia, hostia sa dostali do miernej optickej prevahy a po jednom z únikov sa pískala penalta proti domácim. Pokutový kop premenil M. Gregor – 0:1. Do druhého polčasu domáci nastúpili vo svižnejšom tempe, dokázali sa hosťom vyrovnať v tempe zápasu, čo viedlo k vyrovnaniu na 1:1. Do konca zápasu sa skóre už nezmenilo, a zápas sa tak skončil spravodlivou remízou.
Góly: 59. M. Martonka – 13. M. Gregor (11 m), rozhodoval Lieskovec, 70 divákov. DRUŽSTEVNÍK: Kuchtiak – Steltenpohl (46. Maček), E. Matejov, Kubala, Zubčák, D. Hruboň, Prostredný (83. Jakubička), Klčo, M. Martonka, P. Hruboň (57. Dunka-berky), Chudý. OFK: Vrbjar – D. Vorčák, R. Hula (77. Klačanský), Maruna, M. Gregor, E. Gregor, Kutňanský, M. Vorčák, Vrábel, Mekýš (72. J. Gerši), J. Jankovič.

Rajčany – Kuzmice 2:7 (0:5)

Domáci futbalisti pred slušnou diváckou návštevou totálne pohoreli. Hostia už v 10. minúte viedli trojgólovým rozdielom a do polčasu ešte hostia pridali ďalšie dva góly. Po zmene strán sa stretnutie už iba dohrávalo, na oboch stranách padli ešte dva góly.
Góly: 62. M. Bitarovský, 74. M. Dovalovský – 3., 10. a 28. L. Kolbik, 9. M. Oravec, 45. a 81. D. Jančovič, 66. M. Kaman, rozhodoval Meluš, 250 divákov. TJ: V. Legéň (46. Hostačný) – P. Bujna, J. Rodina, Gális, Blaho, Bitarovský, Sekereš (52. M. Bujna), Polúch, M. Dovalovský, Kolaček, P. Rodina (80. Bodocký). OFK: Fico – F. Martinček, Meluš, Oravec (61. Belica), Kolbik (70. Csáky), Janček, P. Virdzek, Jančovič, Harvanec (81. Goga), Kaman (76. Bezucha), Krajčír.

V. Dvorany – V. Ripňany 0:2 (0:2)

Hostia po celý zápas boli svižnejším a hlavne presnejším tímom v prihrávkach. V. Dvorany zahodili jedenástku a o päť minút na to sa hostia ujali vedenie tiež z penalty zásluhou A. Štetku. V 36. minúte po dorážke Chovanca už viedli 0:2. Domáci síce mali platonický tlak, ale šance mali hostia a domácich podržal brankár. Hostia vyhrali zaslúžene. Dobrý výkon podala aj rozhodcovská trojica.
Góly: 34. A. Štetka (11 m), 36. V. Chovanec, rozhodoval Tomka, 30 divákov. TJ: R. Rybanský – T. Rybanský, F. Jančovič, Klepanec, F. Rybanský (67. M. Rybansky), T. Jančovič (82. R. Zachar), P. Zachar, J. Jančovič, M. Karvay, Martiška (84. Blaško), T. Rybanský. OFK: Halo – Kopčan (83. T. Greguš), Borbély, Bartošek (81. Gocala), T. Mikula, M. Štetka (85. Judák), Chovanec, Hertel, I. Vlasák, Frťala, A. Štetka (87. Minks).

Práznovce – Krnča 0:0

V derby zápase, v ktorom viac z hry mali domáci hráči, sa zrodila bezgólová remíza.
Rozhodoval Wenderla, 60 divákov. OFK: Macko – Uhrovský, Dálik, Paulovič, Zubák, Vida, Holeščák, Šelestiak, Jamrich, P. Karvay (4. A. Karvay), Janček. OFK: Klačanský – Mikuláš, Remeň (28. Knápek), Chrkavý, Toman, Guliš, Uškovič (73. T. Meluš), Fráter, Matúš Meluš, Ševčík, Milata.
4 g.: M. Kaman (Kuzmice), D. Jančovič (Kuzmice),
3 g.: Z. Holek (Ludanice), L. Kolbik (Kuzmice).
ZOSTAVA KOLA: D. Klačanský (Krnča) – D. Vančo (Prašice), M. Holeščák (Práznovce), M. Gregor (Kovarce), D. Král (Ludanice) – A. Štetka (V. Ripňany), L. Pikna (Prašice), D. Jančovič (Kuzmice), L. Kolbik (Kuzmice), T. Frťala (V. Ripňany) – Z. Holek (Ludanice)

1. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  2. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  10. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  2. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  3. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  4. Uncovering Artificial Intelligence in Slovakia
  5. Digitalizácia dokumentov firmám ušetrí nielen peniaze
  6. Intenzívne sa rozvíjajúca spolupráca s čínskymi univerzitami
  7. Šariš obliekol svoje pivá do unikátneho šatu
  8. Chcete zažiť skvelú dovolenku 2018? Na toto netreba zabudnúť!

Novonarodení Partizánčania dostanú od mesta prvé topánky

Samospráva chce do mesta vrátiť tradíciu obuvníctva.

Brankár Patrik Králik: Vždy sme bojovali za náš tím

Hádzanári v súťažnom ročníku 2017/2018 brali striebro. Veľkú zásluhu nad týmto úspechom má i brankár Patrik Králik.

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od III. po VII. ligu

Podrobný prehľad futbalového diania od III. po VII. futbalovú ligu v ObFZ Topoľčany.