Nedeľa, 21. október, 2018 | Meniny má Uršuľa

Uhrovec si vezie výhru

Vo Veľkých Uherciach sa tešili domáci.

V. Uherce – Bošany 2:1 (1:0)

V derby zápase sa tešili domáci hráči z V. Uheriec. V 11. minúte nacentroval loptu do šestnástky M. Cíger a R. Kováč zahlavičkoval presne k pravej tyči – 1:0. Na ďalšie góly si diváci museli počkať až do druhého polčasu. V 53. minúte hostia vyrovnali peknou strelou spoza šestnástky, kedy sa umiestnenou strelou prezentoval E. Tkáč – 1:1. V 69. minúte ale presný center do šestnástky Bošian poslal Pekár a R. Kováč svojim druhým gólom v zápase zariadil domácim tri body.
Góly: 11. a 69. R. Kováč – 53. E. Tkáč. R Rajtar, 100. TJ: Znášik – Koreň, Gubka, Štálnik, Škoda, Beliansky, Pekár (90. D. Gaži), Cíger, Petráš (90. Fusatý), Kundala, Kováč. OFK: Bačík – Boháčik, Královič, Kalina (46. Pirťan), Tkáč, Kostolný, Mikloš (88. Halmo), Kapusta, Murko, Lalinský, I. Guniš (61. L. Hodál).

Chocholná-Vel. – Uhrovec 0:2 (0:1)

Po opatrnom úvode stretnutia boli domáci tí, ktorí mohli otvárať skóre, ale N. Cingel prudkou strelou iba vyprášil Flórove rukavice. Tak muselo zákonite udrieť na opačnej strane po tom, ako v 14. minúte po skrumáži pred domácou bránou na niekoľkokrát upratal loptu do siete Bežo. O okamih neskôr sa J. Michalec pekne uvoľnil pomedzi dvoch hráčov hostí, ale jeho strela brankárka neprekvapila. V ďalších minútach prvého dejstva len domáci priaznivci vzdychali nad vychýlenou muškou J. Michalca, N. Cingela a Sabadku, keď sa ani jeden z ich pokusov nevošiel medzi žrde. V závere polčasu zabrnkal na nervy M. Lukša pri jeho odkope priamo na kopačku súpera, no ten ponúknutú šancu nevyužil. Druhý polčas bol ako cez kopirák toho prvého. Viac aktívni boli hostia a domáci podávali výkon z kategórie slabších. Za zmienku určite stojí Vavrova šanca, keď ten z pár metrov neuveriteľne minul. V 82. minúte mohli po dobre zahranom priamom kope v podaní Sabadku domáci vyrovnať, no proti bol Flóro. O 5 minút neskôr zabezpečil hosťom plný bodový zisk strelou zo značky 11 metrov zahrávanou po faule na spoluhráča Provazník a dal tak víťaznú bodku za stretnutím, v ktorom domáci boli tí, čo ťahali za kratší koniec.
Góly: 14. Bežo, 87. Provazník (11 m). R Grznár, 200. UHROVEC: Flóro – Masarovič, Provazník, Zajac, Stano, Čabrák, Opáth (73. Pavle), Vavro, Bežo (89. Pavelek), Pavlovič, Stuparič
TOMÁŠ FABIAN
Tr. Turná – Podolie 1:2 (1:1), 36. Jambor – 45. Ohrablo, 73. Pyšný.
St. Turá – Plevník-Drienové 2:2 (0:1), 49. a 78. Antálek – 22. Ďurkech, 57. Buday.
Streženice – Cígeľ 2:3 (0:1), 74. Michal Šesták, 89. vlastný (Slaný) – 43. a 48. Oboňa, 90. Madarász.
Ladce – Brvnište 0:0 nedohrané. V 54. minúte odpadol jeden z divákov v hľadisku, pre ktorého musel priletieť vrtuľník. Pre dlhú pauzu sa oba tímy dohodli, že zvyšných 36 minút odohrajú 21. septembra 2016.
Kanianka – Horovce 3:1 (2:1), 1. a 5. Petráš (prvý z 11m), 87. Šnirc – 36. N. Pavlović.
Z. Kostoľany – Opatová 0:3 (0:1), 37., 54. a 60. Zubo.
1. Kanianka 5 5 0 0 17:3 15
2. Cigeľ 5 5 0 0 14:7 15
3. Veľké Uherce 5 3 1 1 12:7 10
4. Opatová 5 3 1 1 11:7 10
5. Uhrovec 5 3 1 1 11:10 10
6. Zem. Kostoľany 5 3 0 2 9:8 9
7. Brvnište 4 2 1 1 9:6 7