Piatok, 16. november, 2018

Kam pôjdeme na futbal?

Cez víkend opäť pokračujú všetky súťaže.

Hrušovany v minulom kole porazili Nový Život 3:0. (Zdroj: PETER PARGÁČ)

DOSPELÍ

IV. LIGA SZ: so o 16.00 h: Partizánske – Trebatice, Bánovce – Domaniža, ne o 16.00 h: Šimonovany – Vrbové.

IV. LIGA JV: so o 16.00 h: Topoľčany – Svätý Peter, Marcelová – Hrušovany, Tovarníky – Vydrany, ne o 16.00 h: Nový Život – H. Obdokovce.

V. LIGA SEVER: ne o 16.00 h: V. Hradná – V. Uherce, Uhrovec – Cigeľ, Kvašov – Bošany.

V. LIGA STRED: so o 16.00 h: Oponice – Alekšince, ne o 16.00 h: Báb – Kovarce, Nevidzany – Krušovce, Lapáš – Jacovce, H. Kráľová – Solčany.

VI. LIGA ObFZ TO: so o 11.00 h: Rajčany – Nemčice, so o 16.00 h: Preseľany – Krtovce, Chrabrany – Prašice, Čermany – V. Bedzany, ne o 16.00 h: V. Dvorany – Bojná, Práznovce – N. Streda, V. Ripňany – Závada, Krnča – Ludanice.

VII. LIGA ObFZ TO: so o 16.00 h: Čeľadince – Koniarovce, N. Blatnica – Žochári, ne o 10.30 h: Šalgovce – Radošina, ne o 16.00 h: Blesovce – Kamanová, Norovce – Orešany, Kuzmice – Urmince.

Mobl. PD: so o 16.00 h: Dežerice – V. Bielice, ne o 16.00 h: Lehota p/Vt. B – R. Lehota, Div. Nová Ves – Sebedražie, N. Sučany – Kamenec p/Vt., Opatovce n/N. – Handlová, Chynorany – Nedanovce, N. Pravno – Kolačno, N. Rudno – Skačany.

I. TRIEDA PE+BN: so o 16.00 h: Pravotice – Dvorec, Naše Podhorie – Brezolupy, ne o 11.00 h: Biskupice – Klátova Nová Ves, ne o 16.00 h: Pečeňany – Rybany, Krásno – Ostratice, Malá Hradná – Žabokreky n/N., V. Klíž – Krásna Ves.

II. TRIEDA PE: so o 16.00 h: M. Bielice – Pažiť, ne o 16.00 h: D. Vestenice B – Nadlice, M. Kršteňany/FC Cukríkovo – Návojovce, Brodzany – Radobica.

II. TRIEDA BN: so o 16.00 h: Nedašovce – Zlatníky, Žitná – Radiša – Kšinná, Prusy – Šišov, ne o 11.00 h: H. Naštice – Podlužany, ne o 13.30 h: Uhrovec B – D. Naštice, ne o 16.00 h: Miezgovce – V. Držkovce.

DORAST

II. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: P. Bystrica – Topoľčany.

III. LSD a LMD: ne o 10.00 a 12.30 h: Nové Mesto – Bánovce, Partizánske – Krakovany.

V. LIGA STRED: so o 16.00 h: Čeľadice – Krušovce, Výčapy-Opatovce – Tovarníky, Bojná – Žitavany, ne o 13.30 h: Oponice – V. Ripňany.

MObl. PD: so o 12.30 h: Handlová – Chynorany, so o 13.30 h: Oslany – Skačany, so o 16.00 h: Opatovce n/N. – Val. Belá, Chr.- Brusno – Lehota p/Vt., ne o 13.30 h: Miezgovce – Sebedražie, N. Pravno – Zlatníky, Pravenec – Krásna Ves.

ŽIACI

II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Myjava – Partizánske, Topoľčany – Sereď.

III. LIGA SŽ+MŽ: ne o 10.00 a 12.00 h: Bánovce – Nováky, Topoľčany B – Častkovce.

SŽ ObFZ TO: so o 13.00 h: Chrabrany – Solčany, ne o 13.00 h: Nitr. Streda/ Čeľadince – Preseľany (v Čeľadinciach), V. Dvorany – Jacovce, Bojná – V. Ripňany.

MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 13.00 h: Prašice – Závada, Topoľčany GFC – Nemčice, Krušovce/ Tesáre – Urmince (v Tesároch), Bojná – Jacovce, Tovarníky – V. Bedzany.

MZ ObFZ TO SKUPINA B: so o 13.00 h: N. Blatnica – H. Obdokovce, Krtovce/ Radošina – Kovarce (v Radošine), Ludanice – Preseľany, Solčany – Oponice, Krnča – Hrušovany.