Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Slávnostné trojdnie

Kde a kedy ?

12. – 14. septembra 2016 v Partizánskom

Popis

PROGRAM:

13. september 2016

16.00 hod. Zhromaždenie účastníkov pri prvom zastavení Krížovej cesty a modlitba Krížovej cesty, ktorú povedie farár Marek Martinkovič. Jednotlivé zastavenia sa budú modliť členovia klubu kresťanských seniorov.

18.00 hod. Slávnostná svätá omša v Kostole Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom, ktorú bude celebrovať farár Marek Martinkovič.

14. september 2016

18.00 hod. Povýšenie Svätého Kríža – slávnostná svätá omša v Kostole Božs-kého Srdca Ježišovho v Partizánskom. Celebruje farár Ondrej Cebo.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcie prekladajú do Kostola Božského Srdca Ježišovho v Partizánskom. 

Organizujete zaujímavú akciu?

Dajte nám o nej vedieť mailom na riesime@topolcanyinfo.sk

Odporúčame

Horúca sprcha

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska.

Divadlo