Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta
Pridajte si svoje mesto

Nástupište 1-12

 

Popis

Tak ako nástupištia 1 až 12 Autobusovej stanice v Topoľčanoch spájajú mesto s ostatnými regiónmi Slovenska a svetom, "Nástupište 1-12 / Platform 1-12" v podchode topoľčianskej stanice je miestom, cez ktoré do mesta vstupuje kultúra a umenie. 

Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru 'Nástupište 1-12' vzniklo ako projekt občianskeho združenia OZ Nástupište 1-12. Občianske združenie Nástupište 1-12" vzniklo združením viacerých aktivistov v oblasti kultúrneho diania. 
OZ Nástupište 1-12 rozvíja svoje aktivity v rámci projektu multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru "Nástupište 1-12" 

Projekt multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12 má ambíciu pozdvihnúť kultúrne povedomie obyvateľov mesta a jeho okolia využitím komunikačného a spoločenského potencionálu podchodu pod Autobusovou stanicou v Topoľčanoch. Nechce byť priestorom uprostred podchodu nečinne čakajúcim na svojho diváka, chce byť živým umením kráčajúcim cez podchod spolu s obyvateľmi mesta a jeho okolia.

Projekt multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12 má zároveň snahu byť miestom, kde sa obyvatelia mesta a jeho okolia budú zoznamovať s prácou nadaných mladých ľudí regiónu ako aj zo zahraničia.

 

Aktuálne hráme

Nástupište 1-12 na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne

Odporúčame

KONCERT LA GIOIA – ROCKOVÉ BALADY

Koncert je zo zdravotných dôvodov účinkujúcich presunutý na pondelok 20. novembra 2017. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Pozývame vás na rockový koncert LA GIOIA, ktorý sa uskutoční v piatok 27. októbra 2017 o 19.00 hod. v spoločenskej sále Domu kultúry v Partizánskom. Vstupné v predpredaji: 15 € (v deň koncertu 17 €).

Koncert