Sobota, 23. september, 2017 | Meniny má Zdenka
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Detske pieskovisko

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 6 mesiacov a 7 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Mestský úrad
Lokalita: Topoľčany
Ulica: Sedmikraskova 2
Dátum nahlásenia: 16.3.2017
Dátum poslednej aktivity: 6.4.2017

Pri cinziaku na Rastislavovej a Sedmikraskovej ulici je detske pieskovisko v dezolatnom stave. Betonove obrubniky su tu velmi nebezpecne. Piesok tu nebol vymeneny uz roky. Deti maju problem sa tu hrat. Hrozi nebezpecenstvo urazu. Za zlepsenie dakujem.

Ako sa tento podnet riešil:

06.04.2017
Čitateľ
Autor: Primátor Topoľčian Peter Baláž
Dátum reakcie: 06.04.2017 (20 dní a 16 hodín od nahlásenia)

Pieskovisko pri obytnom dome č. 2244 ul. Rastislavova je nefunkčné. Betónové obrubníky budú odstránené a terén vyrovnaný.

Detské ihrisko je pár metrov ďalej medzi bytovými domami č. 2320 a 2336 ul. Sedmikráskova, kde pred sezónou budú jestvujúce detské prvky opravené, a počas roka pribudnú aj nové hracie prvky. V rámci dopadovej plochy bude doplnený piesok.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk
Detske pieskovisko

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Horúca sprcha

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska.

Divadlo