Utorok, 26. september, 2017 | Meniny má Edita
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Kosenuie trávnatých ploch

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 3 mesice a 21 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Redakcia
Lokalita: Topoľčany
Ulica: M Benku
Dátum nahlásenia: 5.6.2017
Dátum poslednej aktivity: 3.8.2017

Dobrý deň, rada by som sa opýtala kedz je v pláne kosenie detského ihriska na sídlisku Juh na ulici M.benku. Pracovníci, ktorí tam naposledy boli to pokosili len aby sa nepovedalo, vyzeralo to ako keby padlo koniec pracovnej doby, odišli a na druhý den sa neukázali. Vzhladom k tome, že táto plocha je hlavne pre deti, by bolo vhodné túto plochu kosiť ked nie pravidelne tak aspon raz a poriadne. 
Dalej vzhladom k tomu, že sem chodia deti bolo by vhodné sem niekde umiestnit smetný kos, nakolko ak nie je kde všetci to riešie odhodením na zem.
A ako matka by som požiadala pod šmýkalou bolo kedysi pieskovisko, ktoré niekto ani nikto nevie prečo odstránil a nevrátil, nehovoriac o tom že ani o to druhé pieskovisko sa tiež už dlho nikto nezaujímal a piesok tam ubúda. Dakujem za všetk a deti a ich rodičov.

Ako sa tento podnet riešil:

02.08.2017
Čitateľ
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 02.08.2017 (1 mesiac a 27 dní od nahlásenia)

Mestské služby mali problémy s kosením kvôli nedostatku ľudí. Viac v článku... https://mytopolcany.sme.sk/c/20573781/problemy-s-kosenim-sposobil-nedostatok-ludi.html

 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Horúca sprcha

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska.

Divadlo