Streda, 18. október, 2017 | Meniny má Lukáš
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

PROSBA RODIčOV

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 4 mesice a 12 dní
Autor podnetu: nada
Rieši: MsÚ
Lokalita: Topoľčany
Ulica: M Benku
Dátum nahlásenia: 6.6.2017
Dátum poslednej aktivity: 30.6.2017

Dobrý deň, moja prosba respektíve požiadavka je za všetkých rodičov a ich deti, ktoré sa chodia hrávať na ihrisko za panelákom na M.BENKU 2341, kde je viac problémov.
1.požiadali by sme ak nie častejšie, tak aspon raz a poriadne pokoseniť veškerú travnatú plochu, lebo naposledy bolo pokosené ako keby pánom došla uprostred práce nafta
2. Nakolko sa tam hráva dosť detí, je potreba aby tam mesto pristavilo smetný kôš s pravidelným vyprázdnovaním
3. na uvedenom ihrisku sa nachádza šmýkalka, ktorá  z hladiska bezpečnosti nespĺňa kritéria nakolko dopadová plocha je vytŕčajúci kus betónu, preto by sme požiadali, o vytvorenie bezpečného dopadového miesta(kedysi tam bolo pieskovisko, ktoré niekto z nejakého dovodu odstránil)
4. Pieskovisko , na ktorom sa hrávajú tí najmenší je potrebné doplniť novým pieskom.
Za všetkých rodičov dakujeme a dúfame že problémy a naše prosby vypočujete.

Ako sa tento podnet riešil:

30.06.2017
Čitateľ
Autor: Alžbeta Melicherová, vedúca odboru správy majetku a služieb
Dátum reakcie: 30.06.2017 (23 dní a 22 hodín od nahlásenia)
  • 1.požiadali by sme ak nie častejšie, tak aspon raz a poriadne pokoseniť veškerú travnatú plochu, lebo naposledy bolo pokosené ako keby pánom došla uprostred práce nafta,

Odpoveď: Uvedená plocha bola pokosená k dnešnému dňu 2 krát a predpokladáme že v tejto sezóne bude kosba ešte 2 krát.

  • 2. Nakolko sa tam hráva dosť detí, je potreba aby tam mesto pristavilo smetný kôš s pravidelným vyprázdnovaním

Odpoveď: V dohľadnej dobe bude umiestnený smetný kôš.

  • 3. na uvedenom ihrisku sa nachádza šmýkalka, ktorá  z hladiska bezpečnosti nespĺňa kritéria nakolko dopadová plocha je vytŕčajúci kus betónu, preto by sme požiadali, o vytvorenie bezpečného dopadového miesta(kedysi tam bolo pieskovisko, ktoré niekto z nejakého dovodu odstránil)

Odpoveď: Stav sme preverili a bude upravená dopadová plocha pri šmýkale.

  • 4. Pieskovisko , na ktorom sa hrávajú tí najmenší je potrebné doplniť novým pieskom.

Odpoveď: Stav sme preverili, ihrisko bolo čisté, množstvo piesku bolo dostatočné. V jarnom období sa na sídlisku JUH piesok dosýpal.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Kabaret v Tesároch

V piatok 20.10. o 18:00 sa zmení kultúrny dom v Tesároch na kabaret, v ktorom môžete zažiť spojenie skvelej Poluvskej muziky a Divadlenej spoločnosti v Nestarnúcich melódiach. Zoskúpenie v retro šate zahrá a zaspieva piesne od známych velikánov z obdobia 30. až 50. rokov, akými boli František Krištof Veselý či Gejza Dusík, pri ktorých každý divák pocíti príjemné chvenie na duši. Nenechajte si ujsť tento muzikálny výlet do minulosti v netradičnej zostave nástrojov a pri pohári dobrého vínka. Informácie a predpredaj vstupeniek Mária Bagová (0905640478).

Koncert