Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Hojdacka

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 1 mesiac a 3 dni
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: MsÚ
Lokalita: Topoľčany
Ulica: M. BENKU 2341
Dátum nahlásenia: 18.7.2017
Dátum poslednej aktivity: 3.8.2017

Hojdačka..... Na sídlisku Juh za panelák    l M. Benku 2341, mesto Topoľčany vybudovalo dvojhojdacku (so sedením pre najmenšie a väčšie deti), za čo mestu veľmi pekne ďakujeme, ale dňa 18.jula na základe neviem čoho zmenil túto hojdačka na sedenie iba pre najmenšie deti.... A teraz sa pýtam dieťa staršie ako 3 roky alebo vzrastom vyššie sa nemôže hojdat? Prečo sú tieto deti ukratene o hojdanie, nie sú to deti? Malých detí tam nie je až tak veľa aby potrebovali dve.... Dakujem za rýchlu odpoved a vyriešenie nášho problemu.

Ako sa tento podnet riešil:

03.08.2017
Čitateľ
Autor: Ing. Alžbeta Melicherová, vedúca odboru správy majetku a služie
Dátum reakcie: 03.08.2017 (15 dní a 17 hodín od nahlásenia)

Tento detský hrací prvok bol vybratý predsedníčkou mestského výboru č. 3 (Mgr. Katarína Katonová). V blízkej dobe sa bude ešte osádzať ešte jeden detský prvok. Odbor správy majetku a služieb zabezpečoval na základe požiadaviek poslancov MsZ nákup a osadenie detských prvkov.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Horúca sprcha

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska.

Divadlo

Topoľčiansky nočný beh

Prezentácia a sprievodné podujatia budú prebiehať 22.9.2017 od 14:00 hod. Štart preteku je o 20:00.

Šport