Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Kde je zeleň?

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 7 dní a 2 hodiny
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Topoľčany
Ulica: Námestie
Dátum nahlásenia: 9.9.2016
Dátum poslednej aktivity: 16.9.2016

Časť námestia sa nám zrekonštruovala, no vie mi niekto povedať, kedy sa konečne dočkáme zelene?

Ako sa tento podnet riešil:

16.09.2016
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 16.09.2016 (7 dní a 2 hodiny od nahlásenia)

Výsadba by mala prebehnúť na jeseň - v októbri. Odporúčame vám pozrieť si náš článok: http://topolcanyinfo.sme.sk/c/8225103/v-zrekonstruovanej-casti-namestie-nie-su-stromy-kedy-ich-radnica-vysadi.html

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás redakcia@topolcanyinfo.sk
Kde je zeleň?

Miesto hláseného podnetu