Správy z lokality Bošany

Dve domáce remízy Uhrovca

V. Uherce i Bošany brali doma po tri body. Jaroslav Šupa ,22. nov 2017, o 7:34

Nebodovali iba Bošany

V. Uherce i Uhrovec uhrali na ihriskách súperov remízy. Jaroslav Šupa ,15. nov 2017, o 7:10

Vyhrali iba Veľké Uherce

Bošany i Uhrovec doma nebodovali. Jaroslav Šupa ,8. nov 2017, o 7:07

Uhrovec i Uherce vyhrali

Bošany nehrali, zápas odložili pre terén. Jaroslav Šupa ,1. nov 2017, o 7:46

Naplno iba Veľké Uherce

Bošany nevyužili kopu šancí, a tak iba remizovali. Jaroslav Šupa ,25. okt 2017, o 7:29

V. Uherce vyhrali vonku

Uhrovec doma nepremenil penaltu a iba remizoval. Jaroslav Šupa ,18. okt 2017, o 7:47

Bodoval iba Uhrovec

Bošany dvakrát vonku prehrali. Jaroslav Šupa ,4. okt 2017, o 7:07

V derby sa zrodila remíza

Bošany v zápase neudržali dvojgólové vedenie. Jaroslav Šupa ,27. sep 2017, o 7:23

Stopárka okradla vodiča o mobil

Obvinenej v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.13. sep 2017, o 12:35

V. Uherce dali poltucet, tri body vezie i Uhrovec

Bošany o svojej výhre rozhodli v druhom polčase v priebehu troch minút. Jaroslav Šupa ,13. sep 2017, o 7:41

Uhrovec doma i V. Uherce vyhrali jedným gólom

Bošany prehrali v Pov. Bystrici rozdielom triedy. Jaroslav Šupa ,6. sep 2017, o 8:02

Bošany majú prvú výhru

V. Uherce na domácom ihrisku nestačili na nováčika. Jaroslav Šupa ,30. aug 2017, o 7:55

V Bošanoch triumf No Name Nitra

Posledný júlový víkend sa uskutočnila piata edícia letného hokejbalového turnaja Winners Bison cup v Bošanoch.25. aug 2017, o 14:22

2. miesto – HG EXCEL Topoľčany. Horný rad: J. Lutonský, J. Držík, J. Kováčik, M. Lutonský, M. Paulovič, vedúci F. Mokoš, P. Škorec. Dolný rad: P. Hurtaj, R. Škvarenina, A. Belianský, chýbajú: J. Švajlen, A. Božik.

Uhrovec vysoko vyhral

Bošany stále čakajú na prvý gól v sezóne. Jaroslav Šupa ,23. aug 2017, o 7:11

ilustr. foto

Bošany dostali sedmičku

Na ihrisku súpera sa nedarilo ani Uhrovcu. Jaroslav Šupa ,16. aug 2017, o 7:47

Pri Bošanoch horelo pole o rozlohe približne 40 hektárov

Pri požiari zasahovali príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) z Partizánskeho, Bánoviec nad Bebravou, Prievidze a Topoľčian.1. aug 2017, o 18:28

Moravčík lieta po svete, stal sa futbalovým majstromFoto

Stanislav Moravčík z Bošian pracuje ako steward a butler v najväčších lietadlách sveta. Jaroslav Šupa ,15. júl 2017, o 7:26

Stanislav Moravčík s víťaznou trofejou.

Vonku nezabodovali

V. Uherce trikrát viedli, ale i tak prehrali. Jaroslav Šupa ,21. jún 2017, o 7:20

Vyhral iba Uhrovec

Bošany i Veľké Uherce doma nebodovali. Jaroslav Šupa ,14. jún 2017, o 7:21

Uhrovec i V. Uherce si vezú bod

Bošany vonku prehrali, keď nestrelili ani gól. Jaroslav Šupa ,7. jún 2017, o 7:27

Renesančný kaštieľ využívali aj ako väznicu

Zámerom súkromného vlastníka je využívať kaštieľ ako kongresové centrum.2. jún 2017, o 3:55